KOLĘDA

W związku z epidemią, wizyty duszpasterskiej „Kolędy” w tym roku nie będzie.

Od poniedziałku 28 grudnia, będą zapraszani mieszkańcy poszczególnych ulic do kościoła na godz. 18.00 i w ich intencji oraz zmarłych z ich rodzin, będzie odprawiana Msza święta. W związku z ograniczeniami, prosimy, aby przyszła jedna osoba z rodziny i przyniosła wodę w naczyniu – na koniec Mszy świętej, woda zostanie poświęcona i po przyjściu do mieszkania w gronie rodzinnym nastąpi wspólna modlitwa i pokropienie mieszkania. Tekst modlitwy każdy otrzyma. Przy tej okazji będzie można złożyć do puszki tradycyjne ofiary kolędowe, które są przeznaczane min. na Misje, budownictwo nowych kościołów, Seminarium Duchowne, Dom Księży Chorych.

Porządek Mszy św. o godz. 18.00 dla mieszkańców ulic:

Proszę przynieść ze sobą  w słoiczku, buteleczce wodę do poświęcenia.

Ulica Data dzień
ul. Powstańców 20 i 26

ul. Na Barciach 12 i 14

28 grudnia 2020
ul. Siewna 21; 21a; 21b; 21c; 21d

ul. Zawodzie 1a, 3

29 grudnia 2020
ul. Siewna 23; 23a; 23b; 23c; 23d; Siewna 170

ul. Zawodzie  4; 5 i 7

30 grudnia 2020
ul. Woronicza; ul. Rezedowa

ul. Ciołkowskiego; ul. Jasnorzewskiej

ul. Nabielaka; ul Nad Strugą

ul. Jabłonna; ul. Siewna; ul. Kręta

ul. Polna; ul. Żmujdzka; ul. Rybianka

ul. Pocieszka; ul. Imbramowska

ul. Legnicka; ul. Kołaczy; ul. Zgody,

ul. Turystyczna, ul. Litawora

2 stycznia 2021

Domki indywidualne

ul. Mackiewicza 19; 21; 23; 25

ul. Szafirowa 8

4 stycznia
ul. Grażyny 9, 11 i 18

ul. Turystyczna 5 i 6

ul. Bursztynowa 1; 3

5 stycznia
ul. Imbramowska 1, 3, 5, 7, 15

ul. Bałtycka 26

ul. Narutowicza 14; 20; 22

7 stycznia
ul. Majora 1; 3; 5; 5a; 5b; 7 i 9

ul. Dobrego Pasterza  15a i 28

8 stycznia
ul. Majora domki od 20 do 54

ul. Dobrego Pasterza 21 i 21a

9 stycznia
ul. Łepkowskiego  od 1 do 6

ul. Rezedowa 2 i 4

11 stycznia
ul. Łepkowskiego  od 7 do 12

ul. Dominikanów 32

12 stycznia
ul. Łepkowskiego  domki od 14 do 28

ul. Woronicza 36 i 38

13 stycznia
ul. Nuszkiewicza  od 1 do 9

ul. Klemensiewicza 6; 8; 10; 12 i 14

14 stycznia
ul. Nuszkiewicza  od 11 do  19

ul. Klemensiewicza blok 4 a,b,c,d

15 stycznia
ul. Dobrego Pasterza 27a; 29; 31; 40; 48 i 56 16 stycznia
ul. Św. Andrzeja Boboli; ul. Białych Brzóz

ul. Dobrego Pasterza od nr 4 – 92 domki

ul. Ostroroga; ul. Rokitniańska

ul. Combrowa; ul. Dominikanów

ul. Jezuitów; ul. Szklana, ul. Liliowa

ul. Majora 14 i 14A; ul. Na Barciach

18 stycznia

Domki indywidualne

Oś. Mozarta od 1 do 15 i ul. Zawodzie 1 19 stycznia
Oś. Mozarta  od 16 do 30

ul. Siewna 30a; 30b; 32a

20 stycznia
ul. Bociana 4, 4a, 4b, 4c, 4d 21 stycznia
ul. Bociana 6a; b i c

ul. Legnicka 24 i 24a

 

22 stycznia
ul. Bursztynowa; ul. Syreny; ul. Jazowa

ul. Bałtycka; ul. Grażyny; ul. Mackiewicza

ul. Narutowicza; ul. Sadowa; ul. Radomska

ul. Czereśniowa; ul.  Olsztyńska

ul. Błękitna; ul. Brogi – nry nieparzyste

ul. Bosaków; ul. Gdańska

23 stycznia

Domki indywidualne

Al. 29. Listopada 41; 43; 45; 47

Al. 29 Listopada 41A , 41B, 41C

ul. Prądzyńskiego 12, 14 i 16

25 stycznia
Aleja 29. Listopada blok 42b; 44a, b i c

ul. Kaczary 1; 1b; 5; 5a; 5b i 9

ul. Miechowity 1

26 stycznia
ul. Celarowska 16; 18; 20 i 22

ul. Zaułek Wileński 1

ul. Bosaków 5 i 9

27 stycznia
ul. Celarowska 26a; 28; 30 i 32

ul. Zaułek Wileński 3; 5 i 7

ul. Brogi  od 9 do 43

28 stycznia
ul. Fertnera 1

ul. Żytnia 15 i 17

ul. Bosaków 5A

ul. Środkowa 12

29 stycznia
ul. Wiśniowa 14; 16; 18 i 20

ul. Gdańska  od 24 do 40

30 stycznia
ul. Wileńska 4, 5, 9, 9A, 22, 24

ul. Wileńska 7 A do F

1 lutego
ul. Nadrzeczna  od 1 do 8

ul. Lublańska 14; 16 i 20

ul. Żułowska  16; 18 i 18C.

3 lutego
ul. Turkusowa; ul. Żułowska; ul. Pogodna

ul. Chlebowa; ul. Środkowa; ul. Żułowska

ul. Celarowska; ul. Prądzyńskiego

ul. Powstańców; ul. Sadowa; ul. Wiśniowa

ul. Żytnia; ul. Wileńska

ul. Czerwonego Prądnika; ul. Trębacza

Aleja 29. Listopada od 41 do 154

 

4 lutego

Domki indywidualne