Ofiara Mszy św. jako ofiara samego Chrystusa jest największą pomocą dla dusz czyśćcowych, dlatego też pamiętajmy o tym najwspanialszym darze-Mszy św. jaki możemy ofiarować za dusze zmarłych.

 


 INTENCJE MSZALNE   


25.10. – 31.10.2020

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA (25.10.) – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego

630

O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

800

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kamilka i Piotrusia i ich rodziców

930

Dziękczynna w 58 rocznicę ślubu Marii i Franciszka Mirochnów, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata

1000

Ecce Homo: + Stefania Szydło – od rodziny Szydłów z Michałowic

1100

Dziękczynna w 50 rocznicę ślubu Marii i Mariana Walo, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB

1230

1) ZA PARAFIAN

2) Wynagradzająca za grzechy i niewierności osób duchownych, z prośbą o Boże Miłosierdzie dla całego świata, o ustanie pandemii, za Ojca Świętego Franciszka, Ojczyznę, kapłanów, osoby konsekrowane, o świętość życia i o nowe powołania

1600

+ Stanisław Plata w 50 r.śm.

1800

+ Janina Czupryńska (Msza św. gregoriańska)

1915

+ Tadeusz Wieczorek

PONIEDZIAŁEK (26.10.)

630

1) O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

2) + s. Maria Czekała

800

1) + Stanisław Król

2) + Tadeusz Więcek i żona Zofia

1800

+ Janina Czupryńska (Msza św. gregoriańska)

WTOREK (27.10.)

630

1) + Melania w 20 r.śm.

2) Dziękczynna za dar życia, kapłańskiego powołania, posługę wspólnocie Sióstr Albertynek ks. Proboszcza z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Św., opiekę MB, potrzebne łaski dla Niego i bliskich sercu a dla zmarłych o radość życia wiecznego – intencja imieninowa

800

1) + Janina Czupryńska (Msza św. gregoriańska)

2) + Andrzej Kursa – od Kamili i Pawła

1800

O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

ŚRODA (28.10.) – Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

630

1) + Janina Czupryńska  (Msza św. gregoriańska)

2) + s. Ludmiła Rozumek

800

1) O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

2) + Mieczysław Dec w 100-lecie urodzin i 25 rocznicę śmierci

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (29.10.) 

630

1) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty w 38 rocznicę urodzin

2) + ks. kard. Marian Jaworski

800

1) + Janina Czupryńska  (Msza św. gregoriańska)

2) + Cecylia, Tadeusz, Maria Doroszczak i Marian Studnicki

1800

O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

PIĄTEK (30.10.) 

630

1) + Krystyna Bania – od Barbary Gruca z rodziną

2) + Dariusz Hudyka w 5 r.śm.

3) Dziękczynna za dar życia, kapłańskiego powołania, posługę wspólnocie Sióstr Albertynek
ks. Tadeusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Św., opiekę MB, potrzebne łaski dla Niego i we wszystkich Jego intencjach

800

O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

1800

1) Wypominani

2) + Janina Czupryńska  (Msza św. gregoriańska)

SOBOTA (31.10.)

630

1) + Stefania Szydło – od rodziny Antosik

2) + ks. Stanisław Dobrzanowski

800

1) + Jerzy Etryk – od rodziny Bylickich

2) + Andrzej Kursa – od Andrzeja i Jerzego Czapnik

1800

+ Wanda Jarzębińska w 15 r.śm i zmarli z rodziny Madejskich

 

18.10. – 24.10.2020

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA (18.10.)

630

+ Krystyna Bania – od pracowników MPL Services

800

+ Katarzyna Szczepańska

930

+ Franciszek Kowalski

1000

Ecce Homo: O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy

1100

1/ + Jan Bolisęga w 3. rocznicę śmierci

2/ W intencji ks. Łukasza o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego z okazji imienin

1230

ZA PARAFIAN

1600

+ Janina Czupryńska (Msza św. gregoriańska)

1800

+ Janina, Czesław, Jan, Joanna, Stefania Liwacz

1915

+ Stefania Szydło – od bratowej Marii z mężem

PONIEDZIAŁEK (19.10.)

630

+ Teresa Uchacz – od Anny i Janusza Guzik

800

1/ O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

2/ + Maria Łuczkoś – od sąsiadów

1800

+ Janina Czupryńska (Msza św. gregoriańska)

WTOREK (20.10.)

630

++ Ludwik, Agata Grudzień oraz ++ Maria, Genowefa, Tadeusz – dzieci

800

1/ + Janina Czupryńska (Msza św. gregoriańska)

2/ O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

1800

+ Jan Krok

ŚRODA (21.10.)

630

+ Janina Czupryńska  (Msza św. gregoriańska)

800

O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (22.10.) 

630

O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

800

+ Janina Czupryńska  (Msza św. gregoriańska)

1800

O Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach z Róży św. Jana Pawła II i za zmarłych z tej Róży

PIĄTEK (23.10.) 

630

1/ +  Janina Czupryńska  (Msza św. gregoriańska)

2/  + Piotr Firlejczyk

800

+ Kazimiera Stanek

1800

1/ O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

2/ O zdrowie, potrzebna łaski i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny

SOBOTA (24.10.)

630

+  Janina Czupryńska  (Msza św. gregoriańska)

800

1/ + Rozalia Mucha – od córki Haliny z rodziną

2/ O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

1800

+ Edward Maluty w 3. rocznicę śmierci

11.10. – 17.10.2020

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA (11.10)

630

O Boże błogosławieństwo dla Heleny i Stanisława w 60 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa z prośbą o dalszą Bożą opiekę

800

O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy

930

1) + Janina Czupryńska (Msza św. gregoriańska)

2) + Jacek Zabiegaj

1005

Ecce Homo:  O opiekę MB Różańcowej w rodzinach Róży MB Różańcowej

1100

+ Maria, Aleksander Wiechczyńscy

1230

ZA PARAFIAN

1600

+ Anna Bujas w 6 r.śm. – od męża i dzieci

1800

+ Stanisława Nowak

1915

O Bożą opiekę dla Aleksandry w służbie drugiemu człowiekowi i o potrzebne łaski
i zdrowie dla całej rodziny

PONIEDZIAŁEK (12.10)

630

1) + Janina Czupryńska (Msza św. gregoriańska)

2) O potrzebne łaski dla Elżbiety w 1 r. urodzin oraz Bożą opiekę dla całej rodziny

800

1) +  Rozalia Mucha – od chrześniaka Zenona z Rodziną

2) +  Stanisław Kotas w 2 r.śm. – od żony i dzieci

1800

O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

WTOREK (13.10.)

630

1) O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

2) O światło Ducha Świętego i pomoc MB dla Marcina w dniu egzaminu sędziowskiego

800

+ Janina Czupryńska (Msza św. gregoriańska)

1800

1) + Edward Figiel – w dniu imienin

2) + Helena Kolak w 31 r.śm., Piotr mąż w 32 r.śm.

3) + Stanisława, Marian, Maria, Aleksander, Anna, Alicja , Ludwik

ŚRODA (14.10.)

630

+ Janina Czupryńska  (Msza św. gregoriańska)

800

1) O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

2) + Jan Kozik

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (15.10.) 

630

1) O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

2) + Jadwiga Bartosik

800

+ Janina Czupryńska  (Msza św. gregoriańska)

1800

+ Stanisław Bobak

PIĄTEK (16.10.) 

630

1) + Krystyna Bania – od kolegów i koleżanek Dorotki z Tesco

2)  O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla rodziny Alfredy

800

O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

1800

1) +  Janina Czupryńska  (Msza św. gregoriańska)

2) O Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach Róży św. Jadwigi Śląskiej oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych z tej Róży

SOBOTA (17.10.)

630

+ Teresa Uchacz – od Barbary Uchacz

800

1) +  Janina Czupryńska  (Msza św. gregoriańska)

2)  O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy (Msza św. gregoriańska)

1800

+ Elżbieta w 12 r.śm., + Teresa w 5 r.śm.

O4.10. – 10.10.2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (04.10.)

630

 + Piotr  żona Rozalia córka Stanisława Marzec

800

 +  Janina  Czupryńska  greg.

930

 

 

1000

Ecce Homo: UWAGA! Msza św. będzie w kościele parafialnym o godz. 10.05   + Franciszka Kubik   od  sąsiadów

1100

 W intencji Jakuba i Macieja  o Boze Błog.

1230

 ZA PARAFIAN

16.00

18.00

19.15

 Dziękczynna w 42r. sakr. Małż. Tadeusza i Haliny  o Boże Błog. I opiekę MB

 +  Martyna Horak   w  42r. śm.

 O miłosierdzie Boże i darowanie  kar za grzechy

PONIEDZIAŁEK (05.10.)

630

+  O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy  greg.

800

1) +  Krystyna Bania  od Krzysztofa Staszel  z rodziną

2) +  Janina Czupryńska  greg.

1800

Dziękczynna  z prośbą o Boże Błog. , opiekę MB i wstawiennictwo  św. Faustyny

Dla Członkiń Róży  i ich Rodzin oraz  za zmarłe Członkinie

WTOREK (06.10.)

630

 O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy  greg.

800

1) +  Janina Czupryńska  greg.

2) + Ks. Krzysztof Wójcicki  od rodziny Sapetów

1800

+   w intencji Dusz czyśccowych

ŚRODA (07.10.)

630

+  Janina Czupryńska  greg.

800

Dziękczynna za dar życia po wypadku  za otrzymane łaski  o Bożą opatrzność

i  wstawiennictwo Matki Bożej

1800

1) O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy greg.

    – NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (08.10.) 

630

+  Janina Czupryńska  greg.

800

 O  miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy

1800

 W int. Ks. Proboszcza  od Rady Paraf. ;   2. W int. Ks Proboszcza od St.Krwi Chryst.

PIĄTEK (09.10.)  

630

Dziękcz.  O Boże  Błog. Dla Marii w 80r. urodzin , o opiekę MB

800

+ Janina Czupryńska  greg.

1800

 1)  O miłosierdzie Boże i  darowanie kar za grzechy greg.  

 2)  + Józef Batko  od rodziny  Ziębów i Rumanów

SOBOTA (10.10.)

630

 +  Teresa Uchacz  od  Jadwigi Uchacz

800

1) O miłosierdzie Boże  darowanie kar za grzechy….greg.  

2)  + Kazimierę w r. urodzin  i + Piotra

18.0

 +   Janina Czupryńska  greg.

27.09. – 03.10.2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (27.09)

630

 + Marianna  Rojek  od zięcia Mariana  Karnia

800

 +  ZA PARAFIAN

930

 + Irena, Stefan  i Tadeusz  Duszyk

1000

Ecce Homo:  + Janina  Gondek   w  13r.śm.

1100

 +  + Wanda , Aleksander  Zając

1230

Dziękcz. w 35r.ślubu  Jolanty i  Jerzego  o Boże Błog. i zdrowie w rodzinie

16.00

18.00

19.15

 +  Stanisław  Bolek   w  25r.śm.

 +  Emilia i Jan  Kancerz  greg.

 +  Maksymilian Piechota   7r.śm.

PONIEDZIAŁEK (28.09.)

630

+  Alicja  Magoska   od Chrześniaka Pawła z rodziną

800

+  Emilia i Jan  Kancerz  greg.

1800

+  Władysław  Szumny   39r.śm. ; + Przemysław Gwóźdź

WTOREK (29.09.)

630

+  Teresa  Uchacz   od  Grzegorza Uchacz

800

+  Michalina Waląg   od  córki

1800

+  Emilia i Jan Kancerz  greg.

ŚRODA (30.09.)

630

+  Emilia i Jan  Kancerz  greg.

800

+  Wiesław i ++ z rodziny

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (01.10.) 

630

+  o miłosierdzie Boże i darowanie   kar za grzechy   greg.

800

 O powołania kapłańskie i zakonne

1800

 +  Janina Czupryńska  greg.

PIĄTEK (02.10.)  

630

+  Lidia  Malaga  od rodziny  Papieżów

800

  16.30

O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy  greg.

 

+ Janina  Czupryńska  greg.

 

1800

  19.15

 

Dziękcz.błag.  za otrzymane łaski i zdrowie Róży Św. Franciszka

++ Zofia, Jadwiga, Jan Widła

 

SOBOTA (03.10.)

630

+ Tadeusz i Helena Walczak ;   + Antoni i Stanisława Kowalczyk

 

800

1.     +  Ianina Czupryńska  greg.

2.     O miłosierdzie Boże i darowanie kar za grzechy  greg.

18.0

 +  Franciszek  Mamro i Karolina

 

20.09. – 26.09.2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (20.09)

630

 + Stanisław  Augustyn  od Szwagierki Alicji  z rodziną

800

 +  Zofia  Wójcik  19r.śm.

930

Dziękczynna  w  30r.ślubu  Ilony i Zbigniewa z prośbą o Boże Błog. Na dalsze lata

1000

Ecce Homo:  + Stefania , Franciszek  Iwaniec  15r.śm.

1100

 +  Ryszard  Zając

1230

  ZA PARAFIAN

16.00

18.00

19.15

 +  Emilia i Jan Kancerz  greg.

 +  Józef  Wąs w  30r.sm.

 +  Irena Sakwa od Starosty Bielskiego Andrzeja Płonki i Zarz.Powiatu Bielskiego

PONIEDZIAŁEK (21.09.)

630

+  Emilia i Jan Kancerz  greg

800

+  Stanisław Augustyn  od Eweliny i Rafała Orzeł

2.  + Krystyna Bania   od  Krystyny Staszel

1800

+  Irena Sakwa  od sąsiadki Joanny i Uli

WTOREK (22.09.)

630

+  Stefania  Szydło  od Zofii i Kazimierza  Kosmolów

800

+  Emilia i Jan Kancerz  greg.

2.  + Maria Bieńczycka

1800

+  Krzysztof Lechowicz  w 24r.śm.  i  + Bogusław Capała

ŚRODA (23.09.)

630

+  +++ Józef, Stanisława ,Julia, Antoni

800

+  Emilia i Jan Kancerz

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (24.09.) 

630

+  Teresa  Uchacz  od Emilii i Artura  Zontek

800

+  Stanisław  Stachura  w  15r. śmierci ,+ Rodzice oraz  + Bronisław Zapała

1800

 +  Emilia i  Jan  Kancerz

PIĄTEK (25.09.)  

630

+ Stanisław Augustyn  od Zofii i Jakuba Figiel

2. + Romuald Haluich  i Jego Rodzice

800

+  Emilia i Jan  Kancerz  greg.

1800

1.     +  WYPOMINANI

2.     +  Józef  Batko  od siostry  Bronisławy

SOBOTA (26.09.)

630

+ Emilia i Jan  Kanmcerz  greg.

2   + Michalina i Kazimierz  Biegoń  , + Zbigniew Popowski

 

800

1.     +  Marian  Duda  od Chrześnicy Celiny z Rodziną

2.     O Boże Błog.  i opiekę Św. Patrona dla Ks. Damiana  Drzyżdżyka od Margaretek

18.0

 +  Irena Sakwa  od Zarz. Dróg Powiat. W Bielsku Białej

13.09. – 19.09.2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (13.09)

630

ZA  PARAFIAN

800

1.     + Małgorzata Aksamit   od  sąsiadów

2.     + Ks. Stanisław  Dobrzanowski

930

+  Emilia i Jan  Kancerz   greg

1000

Ecce Homo:  + Krystyna  Kwiatek w 3r.śm. ; + Józef , + Ryszard i

1100

Dziękczynna w  35r. urodzin  Małgorzaty i Mirosława

1230

 + Elżbieta , Stefan Pajdak ; + Władysław  Mucha

16.00

18.00

19.15

 + Irena Sakra   od męża

 + Anna , Antoni  Karwińscy i Rodzice

 +  Helena  Kaczor  w  12r.śm. , + Zofia i Karol  Kaczor , + Józef i Józefina Kaczor

PONIEDZIAŁEK (14.09.)

630

+ Stanisław  Augustyn  od sąsiadów brata Piotra

800

+  Małgorzata Widełka  od Wiesława Kądziołka

1800

+  Emilia i Jan  Kancerz  greg.

WTOREK (15.09.)

630

+  Franciszek  w  1r.śm.

800

+  Emilia i Jan Kancerz  greg.

1800

+  Jerzy  Lech   w  11r.śm.

ŚRODA (16.09.)

630

+  Emilia i Jan  Kancerz   greg.

800

+  Stanisław  Augustyn  od Rady Chmurów

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (17.09.) 

630

+  Emilia  i Jan  Kancerz  greg.

800

+  Stanisław  Augustyn  od Pracowników Firmy PBMBis

1800

 +  Stanisław  Fugas

PIĄTEK (18.09.)  

630

+  Rozalia  Mucha  od syna Romana z rodziną

800

+  Emilia i Jan  Kancerz  greg.

1800

1.     + Antoni i Magdalena Bąk

2.     + Stanisław Augustyn  od Zofii i Stanisława Figiel z rodziną

SOBOTA (19.09.)

630

+  Marianna  Rojek   od  sąsiadów  Banaś

800

1.     + Edward Sarna  2r.śm.  od żony i dzieci

2.     + Krystyna  Bania  od sąsiadów  Kluczka z Runowa

18.0

 +  Emilia i Jan Kancerz  greg.

6.09. – 12.09.2020

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  (6.09)

630

+ Marian i Józefa Matusiewicz oraz + syn Mieczysław

800

+ Emilia i Jan Kancerz

930

Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Jacka, Agaty i Kamila o zdrowie i błogosławieństwo Boże

1000

Ecce Homo: + Zofia w 100. rocznicę urodzin oraz + Eugeniusz

1100

Dziękczynna w 20. rocznicę sakramentu małżeństwa Iwony i Radosława w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo

1230

Za parafian

1600

Dziękczynno-błagalna w intencji Vanessy-Ireny (2 im.) i jej rodziców z prośbą o opiekę MB, dary Ducha Św., zdrowie i potrzebne łaski

1800

+ Jan Krok

1915

W intencji braci odłączonych…

PONIEDZIAŁEK (7.09)

630

W intencji ludzi cichych i pokornych i za małe dzieci, które są najbardziej podobne do Serca Jezusowego…

800

1/ + Julia Smardz

2/ + Krystyna Bania od siostry Ireny z rodziną

1800

+ Emilia i Jan Kancerz

WTOREK (8.09)

630

W intencji tych, którzy szczególnie czczą Boże Miłosierdzie…

800

+ Emilia i Jan Kancerz

1800

+ Maria Sosin w dniu imienin

ŚRODA (9.09)

630

+ Emilia i Jan Kancerz

800

W intencji dusz czyśćcowych, które wypłacają się sprawiedliwości Bożej

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (10.09) 

630

W intencji dusz oziębłych…

800

+ Emilia i Jan Kancerz

1800

1/ Bronisław Brzozowski w 1. rocznicę śmierci – od córki Małgorzaty z rodziną

2/ aby Matka Boża przyczyniała się za nami i uczyła adorować Najdroższą Krew Jezusa

PIĄTEK (11.09)

630

Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MB dla Tadeusza i Haliny z okazji 55. rocznicy ślubu

800

+ Emilia i Jan Kancerz

1800

1/ W intencji Ojczyny i Pana Prezydenta

2/ + Zbigniew Piotrowski – od żony

3/ + Zofia i Franciszek Łukasik

SOBOTA (12.09)

630

+ Emilia i Jan Kancerz

800

1/ + Marian Duda – od brata Zbigniewa z rodziną

2/ + Krystyna Bania – od siostry Janiny z rodziną

1800

+ Krystyna, Mieczysław Kowalińscy

30. – 05.09.2020

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA  (30.08)

630

+ Jadwiga Hubert w 29. rocznicę śmierci oraz ++ zmarli z rodziny

800

+Józef Janas w 1. rocznicę śmierci

930

+ Władysław Polak w 4. rocznicę śmierci i żona Bronisława

1000

Ecce Homo: Dziękczynno-błagalna w intencji Jadwigi i Andrzeja Kotarbów w 55. rocznicę ślubu, o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha Świętego na dalsze lata – od Piotra i Elżbiety z rodzicami

1100

+ Anna i Tadeusz Długosz

1230

Za parafian

1800

Dziękczynna w 6. rocznicę ślubu Anny i Mirosława oraz o zdrowie dla Marii i Heleny

PONIEDZIAŁEK (31.08)

630

+ Małgorzata Widełka – od Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego

800

1/ + Janina, Mieczysław, Tomasz i Bronisław

2/ + Irena, Eugeniusz, Wiesław Wesołowscy

1800

+ Stefan i Bronisława Golonka

WTOREK (1.09)

630

+ Anna, Franciszek, Danuta, Marianna

800

1/ + Emilia, Jan Kancerz

2/ + Bronisław Brzozowski

1800

 1) Msza św. na rozpoczęcie  nowego roku szkolnego w intencji dzieci i młodzieży, nauczycieli i wychowawców

2) W intencji dusz czyśćcowych

ŚRODA (2.09)

630

+ Emilia, Jan Kancerz

800

1/ W intencji całej ludzkości, a zwłaszcza o nawrócenie grzeszników…

2/ + Stefania Szydło – od członkiń Róży Różańcowej pw. Wniebowzięcia NMP

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (3.09) 

630

+ Emilia, Jan Kancerz

800

1/ W intencji kapłanów i zakonów męskich oraz żeńskich…

2/ + Kazimierz Gaczoł

1800

O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne

PIĄTEK (4.09)

630

W intencji ludzi pobożnych i wiernych, którzy pocieszają Jezusa w Drodze Krzyżowej…

800

+ Emilia, Jan Kancerz

1630

+ Julia Smardz, syn Czesław

1800

+ Zofia Małkiewicz w 7. rocznicę śmierci oraz + Stanisław Markiewicz w 22. rocznicę śmierci

1915

W intencji Sebastiana w 15. rocznicę urodzin

SOBOTA (5.09)

630

W intencji pogan i tych, którzy jeszcze nie znają Jezusa Miłosiernego…

800

1/ + Maria i Mieczysław Stopa

2/ + Krystyna Bania – od siostry Elżbiety z rodziną

1800

+ Emilia, Jan Kancerz

23.08. – 29.08.2020

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA (23.08)

630

+ Józef Prusakiewicz w 11. rocznicę śmierci

800

+ Wacław Rynczak w 6. rocznicę śmierci

930

+ Krystyna Kołodziejczyk w 2. rocznicę śmierci

1000

Ecce Homo: + Witold Kokot w 3. rocznicę śmierci

1100

+ Franciszka (ona) i Władysław Urbanik

1230

 ZA PARAFIAN

1800

+ Krystyna Świerczyńska

PONIEDZIAŁEK (24.08.)

630

+ Wiktor Pawlik

800

O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Michaliny i Władysława w 46. rocznicę ślubu

1800

+ Bogdan Styk

WTOREK (25.08.)

630

+ Ewa Krawczyk – od kolegów i koleżanek z pracy córki Aleksandry

800

+ Jadwiga Bigaj i siostra + Janina Juszczak

1800

+ Stefan Gąska – od siostry Zofii z rodziną

ŚRODA (26.08)

630

+ Teresa Uchacz – od Zofii i Tadeusza Drabek

800

+ Józef Musiał

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (27.08) 

630

+ Stefan Gąska – od rodziny Czarników

800

O Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach członkiń Róży Różańcowej św. Moniki

1800

+ Józef Widomski w 3. rocznicę śmierci

PIĄTEK (28.08)  

630

+ Stefania Szydło – od Jacka i Anny z rodzinami

800

+ Marianna Rojek – od rodziny Cebula

1800

Za zmarłych wypominanych

SOBOTA (29.08)

630

+ Stanisław Augustyn – od brata Piotra z rodziną

800

+ Stefan Gąska – od rodziny Kowalskich i Wojdałów

1800

+ Irena Sakwa – od córki Haliny z rodziną

  


16.08. – 22.08.2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (16.08)

630

+ Rozalia Mucha   od męża  Tadeusza

800

Dziękczynna  z prośbą o Boże Błog. Dla Stanisławy i Tadeusza  w 55r.ślubu

Oraz dla całej Rodziny

930

+  Edward  Figiel  od byłych sąsiadów Krzysztofa, Eleonory  i Janiny

1000

Ecce Homo:  ++ Anna, Elżbieta, Bolesław, Władysław  i Maria Dziedzic

1100

Dziękczynna  w 50r. ślubu  Aliny i Zdzisława z prośbą zdrowie i  Bł.Boże na dalsze lata

1230

 ZA PARAFIAN

1800

 + Bogdan Styk

PONIEDZIAŁEK (17.08.)

630

+ + z Rodziny Japał

800

+  Małgorzata Widełka  od przyjaciół  z Komendy Wojewódzkiej  Policji w Krakowie

1800

+  Władysław  Wyrostek

WTOREK (18.08.)

630

+  Teresa Uchacz   od Mariana Uchacz

800

+  Stefan Gąska    od siostry  Marii

1800

+  Janina , + Stefan  Piątkowscy

ŚRODA (19.08)

630

+  Jerzy  Zając   od rodziny Prochowników

800

+  Małgorzata Aksamit  od Krzysztofa i Agnieszki  Cesarz

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (20.08) 

630

+  Małgorzata Widełka  od Justyny Tokarczyk  ze Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu

800

+ Władysław  Cabas

1800

 +  Wiktoria i Jan  Zieliński

PIĄTEK (21.08)  

630

+  Stefania Szydło  od Ewy Nogieć z rodziną

800

+  Stanisław Plichta  i ++ z rodziny

1800

+  Stanisław Guszkiewicz

SOBOTA (22.08)

630

+  Stefania Szydło   od sąsiadów  Barańskich

800

+  Małgorzata Widełka   od  Agnieszki

18.0

1. + Grzegorz  Jaśkiewicz

2.  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błog. I wybory życiowe zgodne  z wolą Bożą  w dniu urodzin  Aleksandry

09.08. – 15.08.2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (09.08)

630

Dziękczynna   w 10r.ślubu  Joanny i  Tomasza

800

ZA  PARAFIAN

930

+  Marianna  i Władysław  Jędras

1000

Ecce Homo:  dziękczynna  i o Boże Błog. Na dalsze lata życia małżeństwa Krystyny i Henryka  w 50r.  zawarcia związku małżeńskiwgo

1100

+ Stanisław  Marusa   8r.śm.

1230

+ Weronika Pihut  w  9r.sm.

1800

W intencji naszej  Ojczyzny  i Bogu wiadomej

PONIEDZIAŁEK (10.08.)

630

+  Małgorzata Widełka   od córki Danuty

800

+  Anna  Baucka

1800

+  Stefan  Gąska   od rodziny Filów  i Rumianów

WTOREK (11.08.)

630

+  Małgorzata Aksamit  od Pracowników   PCO Żarów  Serwis

800

O zdrowie i Bł.Boze dla  Członkin Róży Różańcowej Św.  Klary  i za ++ z tej Róży

1800

+  Helena  i  Mieczysław  Zielińscy

ŚRODA (12.08)

630

+ Marianna  Rojek   od  Barbary i Aleksandra Kluz  z  Rodziną

800

+  Ryszard  Hrabia    7r.śm.  

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (13.08) 

630

+ Jerzy  Zając  od córek, wnuków i zięcia

800

W intencji Anny i Wojciecha  oraz Tomasza z prośbą o Bł.Boże i Dary Ducha Św.

1800

 +  Włodzimierz Capała  w 19r.śm.  i + Żona  Maria

PIĄTEK (14.08)  

630

O zgodę  w  rodzinie Małgorzaty i Anety

800

O zdrowie i Bł.Boze  dla Członków i ich rodzin z Róży Św.Maksymiliana oraz za ++

1800

O zdrowie dla Bogusławy  i Władysława  Widła

SOBOTA (15.08)

630

+  Lidia i Stanisław Zając

800

O Boże Błog.  i opiekę Maryi w Rodzinach z Róży  M.B Wniebowzięcia

930

+ Edward Pieczonka w 35 rocz. śm, zm. rodziców, siostry i brat

1000

+ Stefania Szydło od sąsiadki Ireny Pawlik

1100

Dziękczynna w 10 rocz. ślubu Małgorzaty i Romana o opiekę Maryi dla całej rodziny

1230

W intencji  parafian

1800

+ Edward  Figiel od rodz. Satołów

02.08. – 08.08.2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (02.08)

630

+ Alfreda  Konior

800

+  Cecylia , Tadeusz, Maria  Doroszczak i + Marian Studnicki

930

+  Helena i Józef Lichorobiec

1000

Ecce Homo:  + Alfreda Papaj  w 17r.śm.

1100

+ Bogdan  Peszkowski  od żony i syna z rodziną

1230

 ZA PARAFIAN

1800

+ Czesława (ona)  Świeca

PONIEDZIAŁEK (03.08.)

630

+  Józef  Tyrański  od rodziny Stolarczyków z  Kojszówki

800

+  Edward Figiel  od Beaty Saczki  z Andrzejem

2. dziekczynna  w  80r. urodzin  Barbary z prośbą  o zdrowie i Bł.Boże na dalsze lata

1800

+  Maria  Krzyszkowska   6r.śm.

WTOREK (04.08.)

630

+  Małgorzata Aksamit  od Zarządu  PCO Żarów  Serwis

800

+  ++ z rodziny Grzechynków  rodzice i bracia

1800

+  w intencji dusz w czyśćcu cierpiących

ŚRODA (05.08)

630

+ Zofia Sierocińska

800

+  

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (06.08) 

630

+ Małgorzata Widełka  od teściowej  i bratowej

800

+  ++ z rodziny Grabowskich

1800

 O powołania  kapłańskie i zakonne

PIĄTEK (07.08)  

630

+  Jerzy  Zając  od  żony

800

+  Emilia  Ptak

1800

+ Zofia i Władysław  Sadowscy

SOBOTA (08.08)

630

+  Helena i Bolesław  Lisak

800

 + Kunegunda, Zenobia, Nikodem i Alojzy oraz rodzeństwo Franciszek i Lech

1800

+ Magdalena  Broś

26.07. – 01.08.2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (26.07)

630

+ Anna  Kuś

800

Dziękczynno  błagalna  o zdrowie i Bł.Boże  dla Anny  Smoleń

930

+  Anna  Małucha

1000

Ecce Homo: o zdrowie i Bł.Boże  dla Członkiń Róży Św.Marty  oraz za ++ członkinie

1100

+ Jan i Barbara  Nowak oraz syn Władysław

1230

 ZA PARAFIAN

1800

+ Henryk  Podsiadło   w  4r.śm.

PONIEDZIAŁEK (27.07.)

630

+  Małgorzata Aksamit  od Pracowników Działu Sprzedaży  PCO  Żarów

800

+  Anna  Kaniecka   od Wspólnoty  Poranka  w Radoczy

1800

+  Anna  i  Stefan

WTOREK (28.07.)

630

+  Jerzy  Etryk  od Andrzeja i Zdzisławy  z Wieliczki

800

+  Józef  Tyrański  od  Kasi Lofek z rodziną

1800

+  Stanisławę   w  20r.  śmierci

ŚRODA (29.07)

630

Dziękczynna  z prośba o Boże Błog.  Dla Małgorzaty i Marcina  w  13r. ślubu

800

+  Kazimierz  Dec  w  1r.śm.

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (30.07) 

630

+ Józef  Tyrański  od rodziny  Dalekich  ze Skawy

800

+  Stefan  Gąska   od koleżanek córki  z  pracy

1800

+  Edward  Figiel  od wnuka Maćka  z żoną  i córką

PIĄTEK (31.07)  

630

+  Jerzy  Zając  od Chrześnicy z rodziną

800

+  Irena  Sakwa   od  rodziny Wróblów

1800

+  + + WYPOMINANI

SOBOTA (01.08)

630

+  Tadeusz Derdaś   30r.śm.

800

+  Edward Figiel  od Anny i Jerzego  Kędzierskich

1800

+  Adam  Zieliński   w  20r.śm. 

12.07. – 18.07.2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (12.07)

630

+ Stanisław Augustyn  od córki  Anny  z rodziną

800

+ Zofia i Czesław  Tarczyńscy

930

+ Zofia Bartyzel

1000

Ecce Homo: + +  Halina , Władysław , Janusz  Kondraccy

1100

+ + Zofia, Zdzisław , Tadeusz, Krzysztof Pasternak

1230

 ZA PARAFIAN

1800

Dziękczynna  z prośbą o Bł.Boże i opiekę  MB dla Grażyny i Zbigniewa Róg

 W 45r. sakramentu małżeństwa

PONIEDZIAŁEK (13.07.)

630

+  Małgorzata Aksamit  od Zakładu Pogrzebowego  GABRIEL

800

+  Anna Zarzycka  od Adama Kozery z rodziną

1800

+ Elżbieta  Iskra   od  Marii

WTOREK (14.07.)

630

+ Jerzy Etryk  od Andrzeja i Zdzisławy  z Wieliczki

800

+ Teresa Schechtel i o zdrowie oraz błog. Boże dla Jana

1800

+ Józef  Tyrański  od Pawła  Domalika z rodziną

ŚRODA (15.07)

630

+  Małgorzata  Widełka   od  brata Marka  z żoną i dziećmi

800

+  Franciszek  Sadło  i Weronika Wróbel  od chrześniaka Romana w 82r. Chrztu Świętego

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (16.07) 

630

Dziękczynno-błagalna  w 54r. ślubu Adama i Jadwigi  z prośbą o Bł.Boże dla całej rodziny

800

+   Jerzy Zając  od  siostry

1800

+  Elżbieta Iskra  od Bogumiły i Bartosza

PIĄTEK (17.07)  

630

 O powrót  do zdrowia  Małgorzaty Masier

800

+  Stanisław  Potoczek   w  1r.śm.

1800

+ Eleonora Kowalska 13r.śm. ; + Bolesław Mazur  w  32r.śm.

SOBOTA (18.07)

630

Dziękczynna z prośbą o Boże Błog. I opiekę MB  i wstawiennictwo św.patronki dla Anny

800

+ Stefan Gąska  od brata Edwarda z rodziną

1800

+ Józef  Tyrański  od Janusza Domalika  z rodziną

                                           

                                                                     05.07. – 11.07.2020

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (05.07)

630

+ Aleksandra Kajpust

800

+ Eugenia i Józef Wal

930

+ Józef Siwek, + Jan Kałuski

1000

Ecce Homo: + Bronisław Magda w 1r.śm.

1100

+ Zbigniew Piotrowski w 1r.śm.

1230

 ZA PARAFIAN

1800

+ Janina Waserman

PONIEDZIAŁEK (06.07.)

630

+ Edward Rychlak

800

1) + Jerzy Bieniek – od Beaty i Wilhelma z rodziną

1800

 + Józef i Maria Dźwięga

WTOREK (07.07.)

630

+ Małgorzata Aksamit – od Ireneusza i Małgorzaty

800

+ Józef Tyrański – od Tomasza Sularza ze Skawy

1800

+ w intencji dusz czyśćcowych

ŚRODA (08.07)

630

+ Bronisława i Józef Prusakiewicz

800

+ Anna  Zarzycka – od Kasi Rozmus-Grzesiak z rodziną

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (09.07) 

630

+ Marian Duda – od sąsiadów z klatki

800

+  Stanisław i Zygmunt Lichorobiec

1800

O większą cześć i uwielbienie Najdroższej Krwi Chrystusa

PIĄTEK (10.07)  

630

+ Stanisława, Tadeusz , Wacław Słaby – od Józefa Słaby z rodziną

800

+ Zbigniew  Smoroń – od Stanisława Smoronia z rodziną

1800

W intencji Ojczyzny i Pana Prezydenta

SOBOTA (11.07)

630

+ Stefan  Gąska – od personelu kuchni hotelu Cracowia

800

+ Józef Tyrański – od Janusza Domalika z rodziną

1800

+ Anna Kastelik w 15r.śm.

28.06. – 04.07.2020

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA  (28.06)

630

+ Bronisława Prusakiewicz w 8 r.śm.

800

+ Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

930

+ Anna Brandys w 20 r.śm.

1000

Ecce Homo: + Władysława Gumułka w 7 r.śm., Piotr Gumułka w r.śm.

1100

+ Piotr Odziewa

1230

Dziękczynna w 50. rocznicę ślubu Krystyny i Stanisława

1600

+ Stefan Gąska – int. od rodziny Sikorów

1800

+ + Elżbieta i Piotr Czajowscy

1915

+ Paweł Baster w 1 r.śm. – od żony z córkami i rodziną

PONIEDZIAŁEK (29.06) – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

630

+ Piotr i Stanisława Łanoszka

800

1) + Piotr Dusza – od rodziców

2) + Łukasz Mleczko – od rodziny Gągolów

1800

Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej w intencji Piotra – o łaskę wiary,  nawrócenia i pojednania z Bogiem

WTOREK (30.06)

630

+ Małgorzata Aksamit – od koleżanek i kolegów z pracy

800

+ Jerzy Bieniek – od Małgorzaty i Janusza

1800

+ Lucyna Jarzębińska w dniu imienin i za jej rodziców

ŚRODA (01.07)

630

+ Józef Tyrański – od Zofii i Piotra Sularz

800

+ Feliksa i Józef Jeleń

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (02.07) 

630

+ Zbigniew Smoroń – od Mariana Smoronia z rodziną

800

+ Jerzy Bieniek – od sąsiadów Susułów i Weberów

1800

+ Kazimiera Stanek – od Sióśtr Albertynek

PIĄTEK (03.07) – Święto św. Tomasza, apostoła

630

+ Marian Duda – od sąsiadów z klatki

800

+ Julian Sekunda w 26 r.śm., Teodora Sekunda w 19 r.śm.

1800

+ Stanisław Wójcik w 12 r.śm.

SOBOTA (04.07) – Rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie (Święto)

630

+ Stefan Gąska – od Lucjana z rodziną

800

+ Józef Tyrański – od Władysławy Sularz z córką Małgorzatą ze Skawy

1800

+ Andrzej Ślęczek w 6 r.śm.

21.06. – 27.06.2020

NIEDZIELA (21.06) – XII Niedziela Zwykła

630

++ rodzice  Danuta i Stanisław Mikulscy, dziadkowie Maria i Zdzisław Paleczni oraz Anna i Michał Mikulscy

800

+ Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

930

+ Stanisław, Aniela, Karolina Chojnaccy, Helena, Mieczysław Tyrała

1000

Ecce Homo: + Przemysław Gwóźdź w 20. rocznicę śmierci oraz + Władysław Szumny

1100

+ Janina i Walenty Podgórscy

1230

1) Za parafian

2) W intencji ks. Łukasz o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w kapłańskiej posłudze z okazji 10. rocznicy święceń – od Domowego Kościoła

1600

+ Stanisław Augustyn – od żony Marii

1800

1) + Teresa Bińczycka w 1. rocznicę śmierci

2) + Zbigniew Hołuj w 2. rocznicę śmierci

1915

O Boże błogosławieństwo dla Anny i Marka w 20. rocznicę ślubu

PONIEDZIAŁEK (22.06)

630

+ Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1) + Jakub Wójtowicz, Maria, Jan. Stanisława (ona), Stefan, Józef

2) + Łukasz Mleczko – od rodziny Bućko

3) + prof. Ryszard Poznański – od wspólnoty akademickiej Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego

1800

+ Piotr Grabowski w 1. rocznicę śmierci – od żony

WTOREK (23.06)

630

+ Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1) + Wojciech Żurek w 1. rocznicę śmierci

2) Dziękczynna w 1. rocznicę urodzin Dominika z prośba o Boże błogosławieństwo – od rodziców

1800

+ Jan Kita w 27. rocznicę śmierci oraz + żona Barbara

ŚRODA (24.06)

630

+ Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1) + Jan Sosin

2) + Jan Bzymek

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (25.06) 

630

+ Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

+ Alina Kaczówka – od rodziny Kaczówków

1600

W intencji młodzieży przystępującej do bierzmowania

1800

1) W intencji młodzieży przystępującej do bierzmowania

2) + Bronisław Niedziela – od Przyjaciół z Jasła, rodzin Chochołek, Dykas, Rydarowicz, Stój

PIĄTEK (26.06)

630

+ Andrzej

800

1) Dziękczynna z okazji zakończenia roku szkolnego z prośba o błogosławieństwo Boże na czas wakacji dla dzieci i młodzieży

2) + Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

1000

Zakończenie roku szkolnego Społecznego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego

1800

1) Za zmarłych wypominanych

2) + Stanisław Nizioł w 4. rocznicę śmierci oraz + Alojzy Nizioł

3) Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i o szczęśliwe wakacje

SOBOTA (27.06)

630

+ Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1)  O Boże błogosławieństwo dla Michała i Marioli Grabczak w 1. rocznicę ślubu

2) + Małgorzata Aksamit – od koleżanek i kolegów z pracy

1800

W intencji członkiń Róży pw. MB Różańcowej o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski a dla zmarłych o życie wieczne

14.06. – 20.06.2020

NIEDZIELA (14.06) – XI Niedziela Zwykła

630

+ Józef Tyrański – od rodziny Gawlaków

800

+ Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

930

+ Marian Motyl w 14. rocz. śmierci

1000

Ecce Homo: Dziękczynna za 60 lat sakramentu małżeństwa Danieli i Gabriela,
z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej

1100

+ Stanisław Dusza w 7. roczn. śmierci

1230

Za parafian

1600

+ Jan i Wiktoria Walo i zmarli z rodziny

1800

+ Stefania i Emil Białek

1915

W int. studentów o światło Ducha Świętego na czas sesji egzaminacyjnej

PONIEDZIAŁEK (15.06)

630

+ Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1) + Alina Kaczówka – od rodziny Nowaków i Gwoździów

2) + Łukasz Mleczko – od kolegów i koleżanek z m-Banku

1800

+ Stanisława Mierzyńska – od bratowej z rodziną

WTOREK (16.06)

630

1) + Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

2) + Marek Tyrański

800

1) + Małgorzata Aksamit – od szwagra Jacka z żoną i rodziną

2) Dziękczynno-błagalna w int. Danuty i Małgorzaty z rodziną

1800

+ Zuzanna Pokorska w 3. rocznicę śmierci

ŚRODA (17.06) – św. Brata Alberta Chmielowskiego – zakonnika

630

+ Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

+ Stanisława Baran – od Ewy Popowskiej i Jana Micherdzińskiego

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (18.06) 

630

+ Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

+ Jerzy Bieniek – od cioci Marii z rodziną

1800

+ Elżbieta Kerc

PIĄTEK (19.06) – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

630

+ Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1) + Józef Tyrański – od Barbary i Stanisława Sularz

2) + Zofia, Władysław i Marian

1800

1) + Joanna i Czesław Róg

2) O Boże błog. dla Małgorzaty i Stanisława z okazji 26. rocznicy ślubu

SOBOTA (20.06) – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

630

+ Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1) + Franciszek, Józef, Włodzimierz, Witold

2) + Łukasz Mleczko – od Krystyny i Jacka Styczyńskich

1800

1) W int. Straży Honorowej NSPJ w naszej parafii, w int. kapłanów, moderatorów i wszystkich członków oraz za zmarłych członków straży

2) + Bronisław Niedziela – od żony i syna

07.06. – 13.06.2020

NIEDZIELA (07.06) – TÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

630

+Antoni Romaniak – 7 roczn. śm.

800

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

930

+Maria +Karol i zmarli z Rodziny Łysków

1000

ECCE HOMO: + Zenon Rogalski

1100

+Dziękczynna za posługę ks. Mirosława z prośbą o Boże Błogosławieństwo, łaskę zdrowia i pokoju, dary i owoce Ducha świętego, opiekę MB Nieustającej Pomocy oraz orędownictwo św. Jana Pawła II – od Margaretek

1230

Za Parafian

1600

+Jerzy Blajda – 8 roczn. śm. – od żony, sióstr i braci z rodzinami

1800

+Anna Cicha – 6 roczn śm.

1915

+Stanisława Mierzyńska – od syna Leszka z żoną Bożeną

PONIEDZIAŁEK (08.06)

630

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1) +Alina Kaczówka – od rodziny Kotasiów

2) +Łukasz Mleczko – od rodziny Litewka

1800

+Władysław Wróbel – 6 roczn. śm – od żony z rodziną

WTOREK (09.06)

630

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1) +Małgorzata Aksamit – od szwagra Jacka z żoną i rodziną

2) +Władysława +Stefan Białek i zmarli z rodziny

1800

+Mieczysław Kajpust – od kolegów i koleżanek z Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie

ŚRODA (10.06)

630

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1) +Danuta Czerska – 15 roczn. śm.

2) +Maria +Jakub  +Józef

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (11.06) BOŻE CIAŁO

630

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

+Albin Socha – 8 roczn. śm.

900

Roman Janiszewski – 23 roczn. śm. i zmarli z rodziny Myszkowskich

1100

+Antoni Miska – 9 roczn. śm.

1230

+Bronisław Niedziela – od szwagierek i rodziny

1600

Za Parafian

1800

O Boże Błogosławieństwo, opiekę MB dla Wioletty i Rafała oraz całej Rodziny

1915

W intencji Panu Bogu wiadomej

PIĄTEK (12.06)

630

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1)+Stanisław Baran – od rodziny Wójsik

2)+Łukasz Mleczko – od syna Szymona z Mamą

1800

1)W intencji Ojczyzny i Pana Prezydenta

2)O zdrowie i Boże Błogosławieństwo, opiekę MB z okazji 1 urodzin Wiktorka

i 10 urodzin Michałka

 

SOBOTA (13.06)

630

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1) +Emilia +Stanisław Romaniak

2) +Stanisław Marzec

1800

+Lucjan Kalemba

31.05. – 06.06.2020

NIEDZIELA (31.05) – ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

630

W intencji Michała w 33 roczn. urodzin oraz Moniki w 32 roczn. urodzin

800

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

930

+Andrzej Waszkiewicz – 6 roczn. śmierci

1000

ECCE HOMO: + Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

1100

+ Maria Zając – 1 roczn. śm. – od syna, synowej i wnuczki

1230

Za Parafian

1600

+Kazimierz Skoczek – 2 roczn. śm.

1800

Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin Ewy z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia

1915

+Jerzy Magiera – 15 roczn. śm.

PONIEDZIAŁEK (01.06) – MATKI KOŚCIOŁA

630

+Alina Kaczówka – od rodziny Jasiców

800

+Zbigniew Smoroń – od rodziny Kosików

930

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

1630

+Andrzej Kołodziejczyk – 1 roczn. śm. – od żony Elżbiety z rodziną

1800

+Alicja +Włodzimierz Szydłowscy

WTOREK (02.06)

630

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1) +Józef Tyrański – od rodziny Kalatów

2) +Edward Chwastek i Zmarli z rodziny

1800

1) W intencji Dusz w Czyśćcu

2) Dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski

ŚRODA (03.06)

630

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1) +Małgorzata Aksamit – od Estery i Jakuba Filar

2) +Gabriela Myczkowska – o radość wieczną

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (04.06)

630

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

+Zbigniew Szablicki i Zmarli z rodzin Szablickich i Bronikowskich

1800

+Józef Bryniarski – od Władysławy Kędzierskiej z mężem

PIĄTEK (05.06)

630

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

+Stanisław Baran – od rodziny Krakowskich

1630

Dziękczynna za otrzymane łaski  z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla Stanisławy w 70 rocznicę urodzin

1800

+Stanisława Mierzyńska – od córki Agaty

1915

Wynagradzająca Panu Bogu w pewnej intencji

SOBOTA (06.06)

630

+Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

800

1) Dziękczynna za 20 lat małżeństwa Urszuli i Tomasza z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo

2) +Rozalia Kruk-Schonemann

1800

+Zygmunt Stasik – 9 rocznica śm. +Zmarli Rodzice, Teściowie i Babcia – Marianna

24-31.05.2020

NIEDZIELA (24.05) – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

630

Za Parafian

800

+ Andrzej Krawczyk w 1 r.śm.

930

+ Krystyna Kwiatek, z okazji Dnia Matki, + Józefa i Ryszarda

1000

ECCE HOMO: + Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

1100

+ Barbara i Henryk Deszczak

1230

+ Władysław Duda w 1 r.śm. i jego rodzice Anna i Stanisław

1600

+ Janina, Klemens, Jan, ks. bp Jan i zmarli z rodziny Olszańskich

1800

+ Janusz Stupnicki w 10 r.śm.

1915

+ Józef Bryniarski – od kolegów i koleżanek z Katedry Immunologii CM UJ

PONIEDZIAŁEK (25.05)

630

+ Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

800

1) + Natalia Mróz

2) + Barbara Skalska – od kolegów i koleżanek z laboratorium i z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Częstochowie

1800

+ Jerzy Zając – od kuzyna Józefa Waśniowskiego z rodziną

WTOREK (26.05) – Wspomnienie św. Filipa Neri, prezbitera

630

1) + Zofia Sierocińska

2) + Genowefa i Stanisław Jóźwiak

800

1) + Stefania i Józef Wojdyła

2) + Stanisława Pocięgiel, z okazji Dnia Matki

1800

+ Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

ŚRODA (27.05)

630

+ Józef Zybura w 14 r.śm.

800

1) + Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

2) + Marianna Rojek

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (28.05)

630

1) W intencji Moniki i Krzysztofa z okazji 4 rocznicy ślubu

2) + z rodziny Kalińskich, Gajdów i Olawskich

800

+ Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

1800

+ Zygmunt Szczepanik w 2 r.śm.

PIĄTEK (29.05) – Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

630

1) + Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

2) + Wiesław Pyrz – od Witolda, Wiesławy i Kingi Widomskich z Piwnicznej Zdrój

800

+ Janina Wójcik w 1 r.śm.

1800

1) Za zmarłych wypominanych w wypominkach

2) + Krzysztof Troper, Aniela – od córki i wnuczki Agnieszki z rodziną

SOBOTA (30.05)

630

+ Józef Tyrański – od rodziny Kosior i Barbary Łabuz

800

1) + Stanisław Potoczek (Msza św. gregoriańska)

2) + Franciszek i Józefa Dębiec, Franciszka Branicka

1800

+ Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

17-23.05.2020

NIEDZIELA (17.05) – VI Niedziela Wielkanocna

630

+ Ignacy i Genowefa Maciuszek

800

+ Julia w 10. rocznicę śmierci oraz + Jan Bogacz w 35. rocznicę śmierci

930

+ Piotr Chmura w 17. rocznicę śmierci

1000

ECCE HOMO: O łaskę nawrócenia i przemianę życia, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Krystiana z okazji 19. urodzin

1100

+ Janina i Maciej Wojak

1230

Za parafian

1600

+ Czesław Blajda w 25. rocznicę śmierci – od córek i synów z rodzinami

1800

+ Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

1915

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Zuzi w 4. rocznicę urodzin – od dziadków

PONIEDZIAŁEK (18.05)

630

+ Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

800

1/ + Monika

2/ + Łukasz Mleczko – od koleżanek i kolegów z Banku Gospodarstwa Krajowego

1800

W intencji Róży Różańcowej św. Zofii o Boże błogosławieństwo dla żyjących oraz radość wieczną dla zmarłych członkiń Róży

WTOREK (19.05)

630

+ Józef Tyrański – od rodziny Sularzy i Janików

800

1/ + Mieczysław Kajpust – od kolegów i koleżanek z Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie

2/ + Marianna Wójtowicz i zmarli z rodziny Kwaśniewskich

1800

1/ + Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

2/ + Stanisław i Zofia w rocznicę śmierci

ŚRODA (20.05)

630

+ Janina i Edward Wolnik

800

1/ + Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

2/ O zdrowie dla Marii i Emila Misków

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (21.05)

630

+ Wanda Szałaśny

800

+ Jan Grabowski w 16. rocznicę śmierci

1800

+ Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

PIĄTEK (22.05)

630

1/ + Alina Kaczówka – od pracowników firmy Beser

2/ W intencji Andrzeja o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski

800

+ Andrzej Bronicki w 6. rocznicę śmierci

1800

1/ + Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

2/ + Genowefa Cygan w 10. rocznicę śmierci

SOBOTA (23.05)

630

+ Józef Tyrański – od rodziny Sularzy i Janików

800

1/ + Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

2/ + Jadwiga w 27. rocznicę śmierci

1800

+ Aniela Pasternak z okazji Dnia Matki – od dzieci

10-16.05.2020

NIEDZIELA (10.05) – V Niedziela Wielkanocna

630

+ Zofia i Marian Wyroba

800

+ Eugeniusz Oleksyk w 14 roczn. śmierci

930

+ Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

1000

ECCE HOMO: + Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

1100

O szczęśliwy przebieg ciąży i zdrowie dla mamy i dziecka

1230

Za parafian

1600

+ Stanisław Witulski

1800

+ Marianna Kowalska w 15 roczn. śmierci i jej rodzice

1915

+ Helena Ślęczek w 5 roczn. śmierci

PONIEDZIAŁEK (11.05)

630

+ Józef Tyrański – od szwagierki Hani Dziedzina z USA

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) + Jan, Marek, Ewa

1800

+ Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

WTOREK (12.05)

630

+ Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

800

1) W int. Lidii i Grzegorza w 50 rocz. urodzin, o Boże błog, dziękczynna za otrzymane łaski

2) + Franciszek Waksmundzki

1800

+ Eugeniusz Pyrek w 3 roczn. śmierci

ŚRODA (13.05) – Rozpoczęcie nabożeństw FATIMSKICH

630

+ Rozalia i Stanisław Grzyb

800

+ Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

1800

1) + Wojciech Borkowski w 11 roczn. śmierci

2) + Stefan Kot, Maria i Antoni Sumera

CZWARTEK (14.05) – Święto św. Macieja – Apostoła

630

+ Józef Tyrański – od rodziny Sularzy i Janików

800

+ Stanisława Mierzyńska – od Joanny i Tomasza Dziedzic

1800

+ Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

PIĄTEK (15.05) – bł. Zofii Czeskiej – zakonnicy

630

1) + Zofia Sierocińska

2) + Władysława, Stefan Białek i zmarli z rodziny

800

+ Zofia, Maria, Józef Mirochna

1800

1) + Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

2) + Henryk Szeleźnik w 5 roczn. śmierci – od żony i rodziny

SOBOTA (16.05) – św. Andrzeja Boboli – kapłana i męczennika

630

+ Barbara Skalska – od współpracowników WIOŚ: Ewy, Stanisława i Ryszarda

800

1) + Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

2) + Zbigniew Smoroń – od sąsiadów z klatki

3) W podzięce dla Grupy za modlitwę i wsparcie, aby Bóg otaczał opieką i dał zdrowie

1800

+ Stanisław Jarzębiński w 62 roczn. śmierci i za zmarłych z rodziny

03.05 – 09.05.2020

NIEDZIELA (03.05)

630

+Franciszek Augustyński – 6 roczn. śm.

800

+Adam Karliński – 4 roczn. śm.  +Janina – żona – 1 roczn. śm.

+Sylwester – syn – 11 roczn .śm.

930

+ Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

1000

ECCE HOMO: Dziękczynna za otrzymane łaski z prosbą o Boże. Błog. opiekę MB dla Karol w 1 roczn. urodzin i Łukasza w 30 roczn. urodzin

1100

+ Franciszek Kowalski – 18 roczn. śm

1230

Za Parafian

1600

+Paweł Królik

1800

Dziękczynna od Róży NMP Królowej Polski oraz za zmarłe Członkinie Róży

1915

+ Jolanta Chudzik – od pracowników Jagiellońskiego Centrum Medycznego

PONIEDZIAŁEK (04.05)

630

+ Paweł Królik

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) +Łukasz Mleczko – od Łukasza Rybka z Rodziną

1800

1) + Władysława +Stanisława Rusak

WTOREK (05.05)

630

+ Paweł Królik

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) + Zbigniew Smoroń – od rodziny Zubczyńskich

1800

W intencji Dusz w czyśćcu

ŚRODA (06.05)

630

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) +Piotr Dusza – 1 roczn. śm. od rodziców

800

+ Paweł Królik

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (07.05)

630

+ Stanisław Potoczek

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2)  +Franciszka Kubik – od sąsiadów

1800

+ Paweł Królik

PIĄTEK (08.05)

630

1)+ Paweł Królik

2) +Zbigniew Smoroń – od sąsiadów z klatki

800

+ Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

1800

1)  W intencji Ojczyzny i Pana Prezydenta

2) +Stanisław Finor – 29 rocznica śmierci +Rodzice +Rodzeństwo

SOBOTA (09.05)

630

+ Stanisław Potoczek

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) + Wojciech Borkowski – 11 roczn. śm

1800

+ Paweł Królik

26.04 – 2.05 – 2020

NIEDZIELA  26. IV 2020

630

+ Stanisław, Aniela, Karolina Chojnaccy, Helena i Mieczysław Tyrała

800

+ Janina Karlińska w 27 rocz. śm i zmarłych z rodziny

930

+ Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

1000

ECCE HOMO: + Dorota Leszczyńska

1100

+ Wojciech Bała – od rodziców z okazji imienin

1230

Za Parafian

1600

+ Helena i Wojciech Pasiowiec, + Karol i Władysława Zborowscy

1800

+ Jerzy Magiera

1915

+ Mieczysław Kajpust – od Doroty i Sabiny z rodziną

PONIEDZIAŁEK (27 IV 2020)

630

+ Stanisława Mierzyńska od Danuty z rodziną

800

+ Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

1800

+Józef Kędzior od brata Tomasza i siostry Ewy z rodzinami

WTOREK (28 IV 2020)

630

+ Rafał

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) + Jerzy Lech

1800

 + Mieczysław Kajpust – od Iwony Tatar z rodziną

ŚRODA (29 IV 2020)

630

O błog. Boże i zdrowie dla Elżbiety

800

+ Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (30 IV 2020)

630

+ Antoni Gadomski od kolegów i kolezanek z pracy córki Lucyny

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) + Franciszkę  Kubik od sąsiadów

1800

+ Mieczysław Kajpust – od Agnieszki i Mieczysława Kurzak z rodz. i Kazimiery i Marka Kurzak

PIĄTEK (1. V 2020)

630

+ Mieczysław Kajpust – od koleżanek z Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie

800

+ Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

1630

+ Edward Chwastek i za zmarłych z rodziny

1800

+ Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

1915

+ Andrzej Hudyka w 1 rocz. śmierci

SOBOTA (2. V 2020)  KRÓLOWEJ  POLSKI

630

 + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

800

+ Grzegorz Jaśkiewicz od Marii i Ryszarda Trybuów

930

+ Paweł Królik (Msza św. gregoriańska)

1000

ECCE HOMO:

1100

 

1230

 

1600

 

1800

+ + z rodziny Dzierwów, + Agatka Musiał, + Maria Mamoń

1915

 

19 – 25 KWIETNIA 2020

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO (19 IV 2020)

630

+ Kazimierz Wolański w 18 r.śm.

800

+ Regina, Marek, Wojciech, Stanisław i zmarli z rodzin Cieślaków i Pabianów

930

+ Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

1000

ECCE HOMO: + Weronika i Daniel Zagajewscy

1100

+ Stanisław i Piotr

1230

Za Parafian

1600

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 25 rocznicę sakramentu małżeństwa Małgorzaty i Ryszarda

1800

O Boże błogosławieństwo dla Mikołaja z okazji urodzin

1915

+ Zofia Trentowska w 4 r. śm.

PONIEDZIAŁEK (20 IV 2020)

630

+ Józef Tyrański – od szwagierki Hani Dziedzina  z USA

800

+ Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

1800

1) + Mieczysław Kajpust – od Marty Wierzbickiej-Kuczaj

2)  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę

WTOREK (21 IV 2020)

630

+ Rafał

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) + Zdzisław Dębosz – od siostrzenic i siostrzeńców

1800

+ Juliusz Baran w 4 r.śm.

ŚRODA (22 IV 2020)

630

+ Rafał

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) + Anna Zarzycka – od Doroty i Krzysztofa Zając z Żywca z rodziną

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (23 IV 2020)

630

+ Mieczysław Kajpust – od rodziny Zajdów z Jeziorzan

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) W pewnej intencji i o znalezienie pracy

1800

+ Jan w 17 r.śm. i Marianna Kuźniar i zmarli z rodziny

PIĄTEK (24 IV 2020)

630

1) + Mieczysław Kajpust – od koleżanek z Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie

2) + Marian Osuch w 3 r.śm.

800

+ Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

1800

1)  Za zmarłych wypominanych w wypominkach

2) + Wojciech Borkowski, z okazji imienin

SOBOTA (25 IV 2020)

630

+ Antoni Gadomski – od kierownictwa, pracowników i policjantów Wydziału Postępowań Administracyjnych KWP w Krakowie

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) + Rafał

1800

+ Kazimierz Woźniczka w 2 r.śm.

12 – 18 KWIETNIA 2020

NIEDZIELA (12 IV 2020) – UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

630

+ Maria Nowak

800

++ Józef, Janina, Tomasz Tomczyk, ich rodzice i rodzeństwo

930

+ Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

1000

ECCE HOMO: + Halina Trzepla

1100

+ Ryszard Zając

1230

Za Parafian

1600

+ Zenon Rogalski

1800

+ Aniela Smoter – od synów z rodziną

1915

+ Bogdan i rodzice oraz ++ Czesława i Tadeusz

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY (13 IV 2020)

630

+ Marian w 19 r.śm.

800

++ Anna i Józef Janas, Stanisław Fugas

930

+ Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

1000

ECCE HOMO: + Marek Wąnchała w 1 r.śm.

1100

+ Kazimierz Kowalczyk w 2 r.śm.

1230

Za Parafian

1600

++ Władysława i Eugeniusz Skóra

1800

+ Teresa Bińczycka

1915

+ Mieczysław Kajpust – od wnuków i wnuczki Kasi

WTOREK (14 IV 2020)

630

++ Janina w r.śm. i Roman, ++ Eugeniusz i Marianna

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) + Anna Zarzycka – od Klaudii i Tomasza Gawrońskich

1800

W intencji Adasia z okazji 3 rocznicy urodzin

ŚRODA (15 IV 2020)

630

+ Zofia Janina Szałowska od męża

+ Józef Bryniarski – od bratowej z rodziną

800

+ Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

1800

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

CZWARTEK (16 IV 2020)

630

+ Mieczysław Kajpust – od Marka Sarny

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) + Anna Zarzycka – od Gabrieli i Marcina Setla z rodziną

1800

+ Władysław Karliński w 31 r.śm. o łaskę nieba i za zmarłych z rodziny

PIĄTEK (17 IV 2020)

630

+ Przemysław

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Leszka i Urszuli z okazji 50-lecia małżeństwa

1800

1)  Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Elżbiety w 70 rocznicę urodzin – od męża i dzieci

2) + Marek Jasiński, z okazji imienin

SOBOTA (18 IV 2020)

630

+ Przemysław

800

1) + Jan Bobrzecki (Msza św. gregoriańska)

2) + Anna Zarzycka – od Marzeny i Kazimierza Setla z Radziechów z rodziną

1800

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB dla Małgorzaty i Marcina oraz dzieci: Basi i Marysi

 

5 – 11 KWIETNIA 2020

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ (5 IV 2020)
630 ++ Jadwiga Bucka, Zofia, Józef, Stanisław Pelc
800 ++ Waleria, Józef (mąż) i zmarli z rodziny Stachurów
930 ++ Janina i Jan w 50 r.śm. Broniowscy
1000 ECCE HOMO: ++ Gabriela i Zdzisław Chyłka
1100 + Jan Wierzbicki w 3 r.śm.
1230 Za Parafian
1600 ++ Stanisław Kozera w 2 r.śm., Tadeusz Brykalski w 25 r.śm.
1800 + Ewa Kozakowska – Głębocka w 13 r.śm.
1915 + Mieczysław Burnus – od rodziny Mochów
WIELKI PONIEDZIAŁEK (6 IV 2020)
630

1) + Józef Tyrański – od kuzynki Aleksandry Porąbki z rodziną 2) + Edward Figiel – od syna Tomasza z rodziną

800 + Józef Kędzior – od kuzyna Ryszarda Kaszuby z rodziną
1800 ++ Andrzej Pietroń w 4 r.śm., Ludwika, Marian Łopacińscy w kolejne rocznice śmierci
WIELKI WTOREK (7 IV 2020)
630 + Paweł Królik
800 1) ++ Maria i Władysław Leśniak2) Dziękczynna za przyjęcie Intronizacji Jezusa Chrystusa
1800 W intencji dusz czyśćcowych
WIELKA ŚRODA (8 IV 2020)
630 + Zofia Sierocińska
800 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Barbary, jej męża i córek2) O wybór dobrego, Bożego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
1800 NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
WIELKI CZWARTEK (9 IV 2020)
1800

MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ:
1)
W intencji kapłanów objętych modlitwą Apostolatu Margaretka

2) W intencji Członkiń Róży Różańcowej pw. św. Weroniki o Boże błogosławieństwo oraz o życie wieczne dla zmarłych z tej Róży

3) + Władysław Baran w 31 r.śm.

4) + Edward Figiel, o dar nieba

WIELKA SOBOTA (11 IV 2020)
2000

LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ:
1)
O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla osób, które w Apostolacie Margaretka modlą się za kapłanów – od kapłanów

2) + Mieczysław Kajpust – od córek

3) ++ Rozalia Kierzek, Tadeusz Kierzek, Romuald Kulesza, Maria Kulesza

4) O Boże błogosławieństwo dla Borysa w 4 r. urodzin

5) Dziękczynno – błagalna w 45 rocznicę sakramentu małżeństwa Felicji
i Stanisława oraz dla dzieci i wnucząt

29.03.2020 r..  NIEDZIELA

             

             6.30  –    + Edward Rychlak

             8.00  –    + Wiktoria, Józef oraz zmarli z rodziny Sakwa

             9.30  –    1/ + Bronisław Brzozowski – od chrześnicy Ani z rodziną

                            2/ + Kazimierz Flajszer – od pracowników firmy Delta

            10.00  –   u Sióstr Albertynek: + Barbara Dobreniuk w 1. rocznicę śmierci – od męża i dzieci

            11.00  –  + Anna Hnatyszak

            12.30   –   ZA PARAFIAN

            16.00  –    + Stanisław Trela (greg.)

            18.00  –    + Apolonia i Szczepan Buda oraz córka Józefa Buda

            19.15  –    + Grażyna Wnuk w 6. rocznicę śmierci

            ————————————————————————————————————————-

 

30.03.2020 r.   P O N I E D Z I A Ł E K   

              6.30  –   + zmarli z rodziny Lusinów

  8.00  –   1/ + Emilia i Franciszek Suwara

               2/ + Zdzisław Dębosz – od Marii Pańczuk

18.00  –   + Stanisław  Trela (greg.)

————————————————————————————————————————–

                                                            31.03.2020 r.   W T O R E K     

  6.30  –   + Jacek

  8.00  –   1/ + Maria i Jan Klimek i ich rodzice

               2/ + Franciszek Waksmundzki

18.00  –   + Jerzy Naumann – od współpracowników córki Kasi

18.00  –   O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla                  Karoliny z okazji 18. urodzin i Radosława z okazji 50. urodzin

————————————————————————————————————————                                                                                                                                                                                

                                                       1.04.2020 r.    Ś R O D A

  6.30  –  + Przemysław

  8.00  –  1/ + Stanisław Gad – od siostry Marii, Gosi i Joasi z rodziną

               2/ + Zbigniew Smoroń – od żony z rodziną

 18.00 –  + Stanisław Soból w 6. rocznicę śmierci

 —————————————————————————————————————– 

                                               2.04.2020 r.     CZWARTEK                                                                               

  6.30  –  + Antoni Gadomski – od rodziny Zawadów i Jamrozów z Dobczyc

  8.00  –  + Stanisław i zmarli z rodziny Plichtów i Korpaków

 18.00 –  + Jerzy Naumann – od współpracowników córki Kasi

————————————————————————————————————————

                                                      

                                             3.04.2020 r.    P I Ą T E K

 6.30  –  + Przemysław

 8.00  –  Dziękczynna za dar kapłaństwa o dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opiekę      Matki Bożej dla ks. Ryszarda

 16.30 –  + Janina, Aleksander Spisak

18.00  –  + Józef, Mariak Pakułowie

19.15  –  + Tadeusz, Kazimiera Jaszczur

——————————————————————————

                                                        4.04.2020 r.    S O B O T A   

              6.30  – .  + Przemysław

              8.00  –    1/ + Antonina Franaszek – od pracowników Zespołu Szkół Specjalnych nr 14

                             2/ + Zdzisław Dębosz – od sióstr

             18.00  –   + Lucjan Kurzdym w 27. rocznicę śmierci

 

22.03.2020r..  NIEDZIELA

             

             6.30  –    +  Henryk Przybylski w 15 rocz śmierci

             8.00  –    +  Kamil Przemysławski w 11 rocz śm.

             9.30  –    +  Marian Motyl i jego rodzice Franciszek i Katarzyna

            10.00  –   u Sióstr Albertynek : + Józef i Józefę Halickich

            11.00  –  + Krystyna Neuberg i o Boże błog. dla Józefy Klimczyk

            12.30   –   ZA PARAFIAN

            16.00  –    +  Stanisław Trela greg.

            18.00  –    +  Jan Nogieć w 2 rocz. śmierci

            19.15  –    +  Bronisław Brzozowski od chrześnicy Basi z rodziną

———————————————————————————————————————————

 

23.03.2020r.   P O N I E D Z I A Ł E K   

              6.30  –   +   Stanisław w 42 rocz. śmierci

  6.30   –   +   Edward Figiel od córki Renaty z rodziną

  8.00  –    +  Stanisław Gad od siostry Jadwigi, Magdaleny i Szymona

18.00  –    +   Stanisław  Trela  greg.

————————————————————————————————————————–

                                                            24.03.2020r.   W T O R E K     

  6.30  –   +  Stanisław Trela  greg.

  8.00  –   +  Stefan Korzycki od przyjaciół córki

 18.00  –  +  Marta Dyba od kolegów i koleżanek z klasy

  ————————————————————————————————————————                                                                                                                                                                                

                                                       25.03.2020r. .    Ś R O D A

  6.30  –   +  Maria Halik w 9 rocz. śm.

  8.00  – . +  Stanisław Trela  greg.

  8.00 –   + Anna Kuś

 18.00  –   Nowenna  do  Maki Bożej Nieust. Pomocy   –  intencje  zbiorowe

 

 —————————————————————————————————————– 

                                               26 .03.2020r.     CZWARTEK                                                                               

  6.30  –  +  Władysław Michalewski od Róży św. Franciszka z Asyżu

  8.00  –  +  Stanisław Trela

 18.00  – +  Marta Dyba od kolegów i koleżanek z klasy  

————————————————————————————————————————

                                                      

                                             27.03.2020r.    P I Ą T E K

 6.30  –  +  Stanisław  Trela  greg.

 6.30  –  + Edward Figiel od bratanicy Emilii z rodziną

 8.00  –  +  Tadeusz i Helena Habzda

18.00  –  +  + Wypominkowa

18.00  –  +  Stanisław Przybyło

——————————————————————————

                                                        28 .03.2020r.    S O B O T A   

              6.30  – .  +  Józef Kędzior od kuzyna Eugeniusz Gałuszki z rodziną

              8.00  –    +   Stanisław  Trela  greg.

             18.00  –   +   Zbigniew

 

15.03.2020r..  NIEDZIELA             

             6.30  –    +  Piotr  Odziewa   od Żony  dzień  1- rocznicy śmierci

             8.00  –    +  Jadwiga  Cieslak  3r.śm.

             9.30  –    +  Józef  i  Genowefa  Bobak

            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  + Józef  Szymoniak   z  okazji imienin

            11.00  –   w 11r. urodzin  Joanny  Zając  z prośbą o Boze Błog.  i opiekę M.B.

            12.30   –   ZA PARAFIAN

            16.00  –    +  Krystyna Kwiatek    imieninowa

            18.00  –    +  Stanisław Trela  greg.

            19.15  –    +  Zygmunt  Haliniak

———————————————————————————————————————————

 16.03.2020r.   P O N I E D Z I A Ł E K   

    6.30  –   +   Stanisław  Gad  od Zdzisława Macikowskiego

   6.30  –   +   Edward Figiel    od  żony

  8.00  –    +   Stanisław  Trela   greg.

18.00  –    +   Mieczysław  Kajpust   od Róży Św.  Jana Pawła  II

————————————————————————————————————————–

                                                            17.03.2020r.   W T O R E K     

  6.30  –   +  Stefan  Korzyski   od  rodziny Mazanów

  8.00  –   +  Stanisław  Trela  greg.

 18.00  –  +  Maria  Kiebzak   w  1r.śm.

  ———————————————————————————————————————-                                                                                                                                                                   

                                                       18.03.2020r. .    Ś R O D A

  6.30  –   +  Weronika  Jabłońska   od rodziny Kuźniarów

  8.00  – . +  Stanisław Trela  greg.

 18.00  –   Nowenna  do  Maki Bożej Nieust. Pomocy   –  intencje  zbiorowe

 

 —————————————————————————————————————– 

                                               19 .03.2020r.     CZWARTEK                                                                                

  6.30  –  + Stanisław  Trela  greg.

  6.30  –  + Józef  Wójcik

  8.00  –  +  Barbara, Genowefa, Władysław  Szmist oraz o zdrowie dla Miry i Józefa

 18.00  –  o Bł.Boże dla Członków  Róży Św. Józefa oraz za ++ z tej Róży

————————————————————————————————————————                                                      

                                             20.03.2020r.    P I Ą T E K

 6.30  –  +  Janina Antoniszewska-Kania  od córki Iwony z Jurkiem i dziećmi

 6.30  –  +  Edward  Figiel   od córki Magdy z rodziną

 8.00  –  +  Stanisław  Przybyło  od Zofii Pracoń

18.00  –  + Stanisław  Trela  greg.

18.00  –  +  Maria Wrzesień  od Chrześnicy Małgorzaty  z Rodziną

——————————————————————————

                                                        21 .03.2020r.    S O B O T A   

              6.30  – .  +  Alicja  Łopuszyńska od koleżanek z pionu głównego księgowego  Wodociągów Krako

              8.00  –    +   Stanisław  Trela  greg.

              8.00  –    +   Józef  Hebda ,  + Józef  Jakubas    z  okazji imienin

             18.00  –   +   Józef  Bogacki   w  25r.śm.  od żony i synów z rodzinami

 

08.03.2020r..  NIEDZIELA

             6.30  –    +  Antonina  Franaszek  od Pracowników Zespołu  Szkół Specjalnych  nr.14

             8.00  –    +  Kazimierz Ziętara

             9.30  –    +  Maria  Sosin

            10.00  –   u Sióstr Albertynek : o zdrowie i Bł. Boże dla Bogusławy i jej męża Jacka  i Rodziny

            11.00  –  o Boże Błog. Dary i owoce Ducha Świętego , łaskę zdrowia i opiekę MB i wstawiennictwo

                           Św. Jana Pawła II  dla Ks. Mirosława   od służby  Liturgicznej i  Margaretek

            12.30   –   ZA PARAFIAN

            16.00  –    +  Bronisław Brzozowski  od córki Joanny  z rodziną

            18.00  –    +  Stanisław Trela  greg.

            19.15  –    +  Weronika  Rzeszutek

———————————————————————————————–

 09.03.2020r.   P O N I E D Z I A Ł E K   

 6.30  –   +   Stanisław Przybyło  od Joanny Ciuły z mężem 

  8.00   –   +   Stanisław Gad  od kolegów i koleżanek z pracy

  8.00  –    +  Maria Wrzesień  od  Piotra Kumor  z rodziną

18.00  –    +   Stanisław  Trela  greg.

————————————————————————————————————————–

                                                            10.03.2020r.   W T O R E K     

  6.30  –   +  Stanisław Trela  greg.

  8.00  –   +  Robert  Kwiecień

  8.00  –  …..

 18.00  –  +  Wanda , Michał  Lewieccy

  ————————————————————————————————————————                                                                                                                                                                                

                                                       11.03.2020r. .    Ś R O D A

  6.30  –   +  Maria Wrzesień   od Aldony Goryl  z Rodziną

  8.00  – . +  Stanisław Trela  greg.

 18.00  –   Nowenna  do  Maki Bożej Nieust. Pomocy   –  intencje  zbiorowe

 —————————————————————————————————————– 

                                               12 .03.2020r.     CZWARTEK                                                                               

  6.30  –  +  Mieczysław  Kajpust   od  kolegi  Stanisława  Puzio

  8.00  –  +  Kazimiera  Nowak 15r.śm.   + Jan mąż 35r.śm.

 18.00  – +  Stanisław Trela  greg.

 18.00  –  dziękczynna  w  186r. założenia  Sióstr Adoratorek Krwi Chrystusa  z prośbą

              O umiejętność i większą cześć  w adorowaniu Najświętrzej   Krwi Chrystusa

————————————————————————————————————————

                                                      

                                             13.03.2020r.    P I Ą T E K

 6.30  –  +  Stanisław  Trela  greg.

 6.30  –  + Stanisław  Marzec

 8.00  –  +  Marianna, Danuta, Anna  i  Franciszek

18.00  –  +  Krystyna Witulska

18.00  –  +  w intencji Ojczyzny i  Pana Prezydenta Rzeczypospolitej

——————————————————————————

                                                        14 .03.2020r.    S O B O T A   

              6.30  – .  +  Weronika  Jabłońska  od przyjaciółki Kasi

              8.00  –    +   Stanisław  Trela  greg.

              8.00  –    +   Stanisław Plebanek

             18.00  –   +   Stanisław  Przybyło  od Renaty Komórki z mężem

01.03.2020r..  NIEDZIELA

             6.30  –    + Ewa Królikowska   od syna z rodziną

             8.00  –    +  Józef  Tomczyk   2r.śm.

             9.30  –    +  Maria Chwastek  greg.

             9.30  –    +  Maria Flaga   2r.śm.

            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  +  Jerzy  Pytel

            11.00  –   + Kazimierz Fitz  oraz + żona Kazimiera   od córki i wnuka

            12.30   –   ZA PARAFIAN

            16.00  –    +  Bronisław Brzozowski  od Kasi,Marysi,Ani,Maryli – koleżanek z basenu

            18.00  –    +  Stanisław Trela  greg.

            19.15  –   w int. Jadwigi Łosiowskiej  o Bł.Boze , potrzebne łaski i zdrowie od  syna z żoną

———————————————————————————————————————————

                                                02.03.2020r.   P O N I E D Z I A Ł E K   

 6.30  –   +  Stanisław Trela  greg.

  8.00   –   +  Tadeusz Sarna   od rodziny Kubików

  8.00  –    +  Maria Wrzesień  od rodziny Picheta

18.00  –    +  Stanisław Przybyło   od  kolegi Darka

————————————————————————————————————————–

                                                            03.03.2020r.   W T O R E K     

  6.30  –   +  Krystyna Mitka    1r.śm.

  8.00  –   +  Maria Wrzesień    od Heleny Kuźma   z  rodziną

 18.00  –  +  w intencji  Dusz czyśćcowych

 18.00  –  +  Stanisław Trela  greg.

  ————————————————————————————————————————                                                                                                      04.03.2020r. .    Ś R O D A

  6.30  –   +  Stanisław  Gad  od kuzynki Alicji z mężem

  8.00  – . +  Stanisław Trela  greg.

  8.00  –  + Kazimierz Flajszer od syna Marka z rodziną

 18.00  –   Nowenna  do  Maki Bożej Nieust. Pomocy   –  intencje  zbiorowe

 

 —————————————————————————————————————– 

                                               05 .03.2020r.     CZWARTEK                                                                                

  6.30  –  +  Antoni, Izabela oraz Alicja  Łopuszyńska

  8.00  –  +  + Elżbieta  Żukowska -Białek

 18.00  – +  Stanisław Trela  greg.

————————————————————————————————————————

                                                         06.03.2020r.    P I Ą T E K

 6.30  –  +  Ewa  Królikowska   od rodziny Poniszów

 8.00  –  +  Stanisław Trela  greg.

16.30  – + Janina Jaroń   od sąsiadów

18.00  – + Marta Dyba  od kolegów i koleżnek

19.15  – + Mieczysław Burnus   od żony i dzieci

——————————————————————————

                                                        07.03.2020r.    S O B O T A   

              6.30  – .  +  Stanisław Trela  greg.

              8.00  –    +  Stanisław Przybyło  od sąsiadów Bików

              8.00  –    +  Robert Kwiecień

             18.00  –   +  Bogusław  oraz o Boże Błog.  Dla Pelagii  w  80r. urodzin

23.02.2020r..  NIEDZIELA

              6.30  –    + Mieczysław Kajpust  żona  Aleksandra  od Marii Urbańskiej z rodziną

             8.00  –    +  Maria Chwastek  greg.

             9.30  –    +  Stanisław Potoczek

            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  +  Zofia Calik  6r.śm.

            11.00  –  dziękczynna za otrzymane łaski  z prośbą o Boże Błog. i opiekę  Matki Bożej

                           dla  Stanisławy  Niedbach   w  dniu urodzin

            12.30   –   ZA PARAFIAN

            16.00  –    +  Paweł  Chytroś   w  1r.śm.

            18.00  –    +   Stanisław Grzesik   4r.śm. 

            19.15  –    +   Anna  Jaworska

———————————————————————————————————————————

 

24.02.2020r.   P O N I E D Z I A Ł E K   

               6.30  –   +  Maria Chwastek  greg. 

  8.00   –   +  Wiktoria, Piotr  oraz + synowie

  8.00  –    o zdrowie , Bł. Boze i opiekę MB dla Andrzeja z okazji  urodzin

18.00  –   +  Irena Nowak  3r.śm.   od męża, córek Marty i Elżbiety z rodzinami

————————————————————————————————————————–

                                                            25.02.2020r.   W T O R E K     

  6.30  –   +  Stanisław Przybyło   od rodziny Wojdaków

  8.00  –   +  Marianna  w  20r.śm.  i Jana Kuźniarów  oraz ++ z rodziny

 18.00  –  +   Maria Chwastek  greg

  ————————————————————————————————————————                                                                                                                                                                                

                                                       26.02.2020r. .    Ś R O D A   POPIELCOWA

  6.30  –   w intencji Panu Bogu wiadomej

  8.00  – . +  Maria Chwastek  greg.

  9.30  –   +  Stanisław Gwóźdź  12r.śm.  od  żony z rodzina

 16.30  –  + Maria Capała   6r.śm.

 18.00  –  + Bożena Kawa  od rodziny Cieśla  i Chrapczyńskich

 19.15  –  + Jerzy Naumann  od córki Kasi i Franka

 

 —————————————————————————————————————– 

                                               27 .02.2020r.     CZWARTEK                                                                               

  6.30  –  +   Janina Halik  8r.śm.

  8.00  –  + Tadeusz Sarna  od Bogusławy Zgud i Bogusławy Żołnierczyk

  8.00  –  +  + Józef, Marian, Krystyna , Helena, Józef i Władysław , + z rodziny

 18.00  –  +  Maria Chwastek  greg.

————————————————————————————————————————

                                                      

                                             28.02.2020r.    P I Ą T E K

 6.30  –  +  Maria Chwastek  greg.

 6.30  –  +  Maria Wrzesień  od Anny i Stanisława  Walas  z rodziną

 8.00  –  +  Jan, Olga Zielonka

18.00  – + +  WYPOMINANYCH

18.00  –  w pewnej intencji

——————————————————————————

                                                        29 .02.2020r.    S O B O T A   

              6.30  – .   + Danuta Trela

              8.00  –    +  Genowefa, + Władysław Piec

              8.00  –    +   Maria Wrzesień  od siostry Anny Szafraniec  z dziećmi, wnukami i prawnukami

             18.00  –   +   Maria Chwastek  greg.

 

 

16.02.2020r..  NIEDZIELA

             6.30  –    +  Urszula Figura  26r.śm. ; +Ryszard Figura  11r.śm.

                           + Stanisława (f) , + Bolesław Kołodziejscy

             8.00  –    +  Franciszek  Puzio  15r.śm.

             9.30  –    + Aleksandrę Motyl  7r.śm.  oraz + ojca Stefana

            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  +  Stanisława Banaś  od rodziny Banaś z Bielska Białej

            11.00  –   +  Tadeusz Śmiałowski   6r.śm.

            12.30   –   ZA PARAFIAN

            16.00  –    +   Maria Chwastek  greg.

            18.00  –    +   Zofia i Franciszek  Olesiak  oraz + Władysława Jamróz

            19.15  –    +   Jadwiga i Stanisław Żuczek

———————————————————————————————————————————

 

17.02.2020r.   P O N I E D Z I A Ł E K   

               6.30  –   o nawrócenie Danuty

  8.00   –  +  Maria  Chwastek  greg.

  8.00  –  ++ Piotr, Jadwiga Olejnik

18.00  –   + Elżbieta Kerc  3r.śm.

————————————————————————————————————————–

                                                            18.02.2020r.   W T O R E K     

  6.30  –   +  Maria Wilk   od Rodziny Wilków

  8.00  –   +  + z rodziny Maziarzów

  8.00  –  + Stanisław Przybyło  od koleżanek i kolegów ze sklepu Alti ul.Gdańska

 18.00  –  +   Maria Chwastek  greg

  ————————————————————————————————————————                                                                                                                                                                                

                                                       19.02.2020r. .    Ś R O D A

  6.30  –   +  Maria Chwastek  greg.

  8.00  – . +  ++ Zofia, Władysław i Marian

 18.00  –   NOWENNA  :  –  w pewnej intencji

                                         –  +   Franciszek  Wójcik

 

 —————————————————————————————————————– 

                                               20 .02.2020r.     CZWARTEK                                                                               

  6.30  –  +   Albina Jamróz od Andrzeja Bury  z synami z Żywca

  8.00  –   o nawrócenie Danuty

  8.00  –   + Danuta  Trela

 18.00  –  +  Maria Chwastek  greg.

————————————————————————————————————————

                                                      

                                             21.02.2020r.    P I Ą T E K

 6.30  –  +  Maria  Wilk   od kuzyna Ryszarda z żoną Marią

 8.00  –  +  Maria Chwastek greg.

 8.00  –  +  Jan Filipiak  I Andrzej  Świrkosz

18.00  – + Paweł  w 1r.śm.  ++ Rodzice I Rodzeństwo

18.00  –  +  Genowefa I Mieczysław  Lisak  I  Izabela Zaremba

——————————————————————————

                                                        22 .02.2020r.    S O B O T A   

              6.30  – .    o świętośc  życia  w rodzinie

              8.00  –    +   Maria Chwastek greg.

              8.00  –    +   Janina Jaroń   od sąsiadów

             18.00  –   +   Emilia Stoczek

09.02.2020r..  NIEDZIELA

             6.30  –    +  Ewa Królikowska  , Wiktoria Królikowska

             8.00  –    +  Anna i Jan  Mazur

             9.30  –   dziękczynno-błagalna  o zdrowie i  Bł. Boże  w 31 urodziny   Małgorzaty

            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  +  Henryk  i  Halina w  r.śmierci

            11.00  –   +  Maria Chwastek  greg. 

            12.30   –   ZA PARAFIAN

            16.00  –    +   Stanisława Pocięgiel   1r.śm.

            18.00  –    +   Katarzyna , + Jan  Chmura

            19.15  –    +   Witold, Natalia Solarz  ; + Jan Borkowski

———————————————————————————————————————————

 

10.02.2020r.   P O N I E D Z I A Ł E K   

           6.30  –  +  Stanisław Przybyło  od Beaty  z Pawłem Siepak

           6.30  –  +  Tedeusz Wieczorek   1r.śm.

8.00   –  +  Maria  Chwastek  greg.

18.00  –  o Bł.Boze  dla członkiń Róży św. Scholastyki  oraz zmarłych z ich rodzin

————————————————————————————————————————–

                                                            11.02.2020r.   W T O R E K     

  6.30  –   +  Leszek  Kołodziejczyk  od kolegów  z Firmy Figie Trade

  8.00  –   +  Julian  i  Wiktoria  Malinowscy

 18.00  –  +   Maria Chwastek  greg.

 18.00  –  +  Danuta Kruza

  ————————————————————————————————————————                                                                                                                                                                                

                                                       12.02.2020r. .    Ś R O D A

  6.30  –   +  Maria Chwastek  greg.

  8.00  – . +  Andrzej i Janina Zimna

 18.00  –   NOWENNA  :  –  o szczęśliwy przebieg operacji  dla Anny  Sarna

                                         –  +   Czesław Mruk   8r.śm.

 

 —————————————————————————————————————– 

                                               13 .02.2020r.     CZWARTEK                                                                               

  6.30  –   o nawrócenie Danuty

  8.00  –   +  Maria Chwastek  greg.

  8.00  –  Emilia , Bazyli  i Stanisław  Jałowica

 18.00  –  + Monika Wiecek – Dębosz od męża Zdzisława

————————————————————————————————————————

                                                       

                                             14.02.2020r.    P I Ą T E K

 6.30  –  +  Maria Chwastek  greg.

 6.30  –  + Wacław Rynczak 

 8.00  –  o zdrowie i potrzebne łaski w życiu  i przy śmierci  dla Marii, siostry Anny

              Brata Mieczysława

18.00  –  w intencji Ojczyzny i Pana Prezydenta Rzeczypospolitej

18.00  –  + Władysław Michalski  od rodzin Domowego Kościoła

——————————————————————————

                                                        15 .02.2020r.    S O B O T A   

              6.30  – .  +   Rozalia Babiarz  5r.śm.

              8.00  –    +   Stanisław Przybyło  od koleżanek i kolegów z osiedla

              8.00  –    +   Lucjan Chrzęściewski  9 r.sm.

             18.00  –   +   Maria Chwastek  greg.

02.02.2020r..  NIEDZIELA

             6.30  –    +  Maria  Chorąży

             8.00  –    +  Leszek  Kołodziejczyk  od rodziny Zysów

             9.30  –    +   Maria  Chwastek  greg.

            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  +  Czesławę Marcinek  w 2r.śm.  od rodziny

            11.00  –   +  Marek  Czekierda    1r.śm.

            12.30   –   ZA PARAFIAN

            16.00  –    +   Krzysztof  Nabożny  od cioci Marysi z Rodziną

            18.00  –    +   Rafał   Kajaco

            19.15  –    +   Stanisław Dębosz  12r.śm.

———————————————————————————————————————————

03.02.2020r.   P O N I E D Z I A Ł E K   

               6.30  –  +  Maria Chwastek  greg.

  8.00   –  +  Grażyna Piekarz

18.00  –   +  Stanisław  Przybyło  od rodziny Knop  z Wokowic

————————————————————————————————————————–

                                                            04.02.2020r.   W T O R E K     

  6.30  –   +  Jan i Stanisława Paluch  ;  + Józef i Maria Niedbach

  8.00  –   +   Maria Chwastek  greg.

 18.00  –  +   w intencji Dusz czyśćcowych

  ————————————————————————————————————————                                                                                                                                                                                

                                                       05.02.2020r. .    Ś R O D A

  6.30  –   +  Maria Chwastek  greg.

  8.00  – . +  Barbara i Henryk  Deszczokowie  w  9r.śm.

 18.00  –   NOWENNA  :  –  dziękczynna  w   7r. urodzin Weroniki o Boże Błog.

                                         –  +   Jerzy Łącki  w 9r.śm.

 

 —————————————————————————————————————– 

                                               06 .02.2020r.     CZWARTEK                                                                                

  6.30  –   +  Mieczysław Zatorski   w  9r.śm.

  8.00  –   +  Leszek Kołodziejczyk  od kolegów z firmy DUO

 18.00  –  +  Maria Chwastek  greg.

————————————————————————————————————————

                                                      

                                             07.02.2020r.    P I Ą T E K

 6.30  –  +  Tadeusz Cegła  2r.śm.

 8.00  –  +  Maria Chwastek greg.

16.30  –  + Maria i Józef Ruman

18.00  – +  Jeremiasz Nowak   w  1r.śm.

19.15  –  + Bożena Kawa  od Sylwestra Kucharczyka  z rodziną z Chrząstowic

——————————————————————————

                                                        08 .02.2020r.    S O B O T A   

              6.30  – .  +   Maria Chwastek  greg.

              8.00  –    +   Ludwik i Zofia Wróbel

              8.00  –    + Mariana i Franciszki  Orszulak

             18.00  –   +   Janina i Walenty Podgórscy

 

19.01.2020r..  NIEDZIELA

             6.30  –    +  Władysława i Władysław  Bogucki

             8.00  –    +   Eugeniusz  Sobieraj   w  12r.śm.  

             9.30  –    +   Lucyna Jarzębińska   w  8r.śm.

            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  + Bronisława (f)  w 7r.śm. ,+Władysław ich Rodziców i

                                                                + z rodziny

            11.00  –   +  Irena Gwizdała  greg.

            12.30   –   ZA PARAFIAN

            16.00  –    +   Halina i Henryk   w r.śm.

            18.00  –   dziękczynna   w 9r.ślubu  Zuzanny  i  Michała  z prośbą o potrzebne łaski ,

                            Opiekę MB  dla Nich i ich synów  oraz całej rodziny

            19.15  –    + Janusz  Sikora  od  rodziny Tonga

———————————————————————————————————————————

                                                       20.01.2020r.   P O N I E D Z I A Ł E K   

   6.30  –  +  Bronisław Magda  od siostry Zofii z rodziną  z Gorlic

  8.00   –  +  Irena Gwizdała  greg.

  8.00  –   o Łaskę nawrócenia Sławomira

18.00  –   + Jan  Sosin

————————————————————————————————————————–

                                                            21.01.2020r.   W T O R E K     

  6.30  –   +  Stanisław Potpoczek   od Marii  Zatorskiej

  8.00  –   +  Irena Gwizdała  greg.

  8.00  –   +  Bożena  Kawa   od brata Krzysztofa  z żoną i synem Jakubem

 18.00  –  +  Stefania  i  Józef  Wojdyła

  ————————————————————————————————————————                                                                                                                                                                                

                                                       22.01.2020r. .    Ś R O D A

  6.30  –   +  Irena Gwizdała  greg.

  8.00  – . + + z rodziny Baranów , Dobrowolskich  i Wątorskich

  8.00  –   + Janusz  Sikora  od Eli i Jarka  Szemer

 18.00  –   NOWENNA  :  –  dziękczynna  w  90r. urodzin

                                         –  +   Marta , + Franciszek

 

 —————————————————————————————————————– 

                                               23.01.2020r.     CZWARTEK                                                                               

  6.30  –   +  Stanisław Potoczek  od Władysława i Ewy Górka

  6.30  –   + Wacław Rynczak

  8.00  –   +  Irena Gwizdała  greg.

 18.00  –  +  Lucyna Jarzębińska  w  8r.śm.

————————————————————————————————————————                                                       

                                             24.01.2020r.    P I Ą T E K

 6.30  –  +  Leszek  Kołodziejczyk  od teściowej

 6.30  –  +  Bożena Kawa  od Chrześniaka Łukasza  z żoną

 8.00  –  +  Irena Gwizdała  greg.

18.00  – +  Piotr Grabowski  od  Anety I Krzysztofa Grabowskich

——————————————————————————

                                                        25 .01.2020r.    S O B O T A   

              6.30  – .  +   Irena Gwizdała   greg.

              8.00  –    +   Elżbieta Kuleszyńska  od kolegów z pracy syna Pawła

              8.00  –    +   Aniela Walinowska    1r.śm.

             18.00  –   +   Franciszek  Gąsiorek   od rodziny Gniadyca  z Sylczyna

==================================================

12.01.2020r..  NIEDZIELA

             6.30  –    +  Monik Bize

             8.00  –    +   Genowefa   w  3r.śm.

             9.30  –    +  Irena Gwizdała  greg.

             9.30  –    o pomoc  Bożą  w rozwiązaniu   trudnych  problemów w rodzinie

            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  + Piotr Grabowski    od siostry Władysławy

            11.00  –   +  Wojciech  Baka   w dniu urodzin  od Rodziców

            12.30   –   ZA PARAFIAN

            16.00  –    +   Janusz  Sikora  od Stefana Szemer   z Brzeska

            18.00  –    +   Maria Rabczak  w 1r.śm.

            19.15  –    w intencji Urszuli i Marcina  i ich rodzin  dziękczynna za łaski  z prośbą o Boże Błog.

 


 

13.01.2020r.   P O N I E D Z I A Ł E K   

               6.30  –  +  Franciszek  Gąsiorek   od Władysławy Drużkowskiej  i rodziny Przeklasów

  8.00   –  +  Irena Gwizdała  greg.

  8.00  –   o Łaskę nawrócenia Sławomira

18.00  –   + Janusz Sikora   od rodziny  Słowików  i Jużkiewiczów

 


 

                                                            14.01.2020r.   W T O R E K     

  6.30  –   +  Irena Gwizdała  greg.

  8.00  –   +  Stanisław Potoczek  od Wiesławy i Sebastiana  Broś

  8.00  –   + Bronisław Brzozowski   od Anny  Smoleń

 18.00  –  +   Bronisław MAGDA   od Jerzego  i Bozeny  Pogodów z rodzina

  ————————————————————————————————————————

                                                                           

                                                       15.01.2020r. .    Ś R O D A

  6.30  –   +  Janusz Sikora  od  rodziny Rachwalików

  8.00  – . + Irena Gwizdała greg.

  8.00  –   dziękczynna  w 18r. urodzin  Alicji  z prośbą  o dalsze Bł.Boże  i opiekę MB

 18.00  –   NOWENNA  :  – w intencji wszystkich darczyńców  i ofiarodawców , którzy

                                         Przyczynili się  do zorganizowania  Sylwestra z Ubogimi

                                         –  + Aniela Pasternak  w  3r.śm.

 —————————————————————————————————————–

                                              16.01.2020r.     CZWARTEK                                                                               

  6.30  –   +  Piotr  Grabowski   od  Anny  i Grzegorza

  8.00  –   +  Irena Gwizdała  greg.

  8.00  –   +  Marian  Hubert   31r. śm.  I ++  z rodziny

 18.00  –  +  Alicja  Kajpust   , +  Alicja i Mieczysław

 


 

                                                

                                             17.01.2020r.    P I Ą T E K

 6.30  –  +  Irena Gwizdała  greg.

 6.30  –  + Danuta , Anna Franciszek , Marianna

 8.00  –  +  Stanisław Potoczek   od Heleny  Górka

18.00  – +  Janusz  Sikora   od  Kuzynki  Beaty  z rodziną

 


 

                                                        18 .01.2020r.    S O B O T A   

              6.30  – .  +  Janusz  Sikora  od kuzyna Zenona  z rodzina

              6.30  –  + Jan  Krok  od Chrześniaka  Sławomira  Krok , Marcina Krok, Roberta Bobskiego

              8.00  –    +   Irena Gwizdała  greg.

              8.00  –    +   Franciszek  Radzimski   od rodziny  Podolców

             18.00  –   +  Stanisław  Gąsior   w  25r. śm.  I ++ z rodziny oraz ++ z rodziny Pudlików

11.01.2020r.    S O B O T A   

              6.30  – .  +  Janusz  Sikora  od rodziny z Trzemeśni

              8.00  –    +   Irena Gwizdała  greg.

              8.00  –    +   Józef  i  Maria   Dębosz

             18.00  –   +  Anna  Kot  od Magdaleny i Kamila  Synowiec


 10.01.2020r.    P I Ą T E K

 6.30  –  +  Stanisław Potoczek  od Lucyny i Marka  Woźniak

 6.30  –  o zdrowie i Boże Błog.  Dla Rodziny   Grabowskich

 8.00  –  +  Irena Gwizdała  greg.

18.00  –  w intencji Ojczyzny  Pana Prezydenta Rzeczypospolitej


09.01.2020r.     CZWARTEK                                                                               

  6.30  –   +  Irena  Gwizdała  greg.

  8.00  –   +  Janusz  Sikora  od Ewy i Artura  Wojnickich

  8.00  –   + Stanisław i Weronika  od syna i synowej

 18.00  –  + Piotr  Grabowski   od Józefy Grabowskiej  z rodziną


08.01.2020r. .    Ś R O D A

  6.30  –   +  Stanisław Leśniak   12r.śm. 

  8.00  – . + Irena Gwizdała greg.

  8.00  –   + Stefan Szydło  11r.śm.

 18.00  –   NOWENNA  :  + Jeremiasz Nowak , + Zofia Pawlikowska

                                          –   dziękczynna z okazji  urodzin Tomasza  o Boże Błog.  I opiekę MB


07.01.2020r.   W T O R E K     

  6.30  –   + Piotr Grabowski  od rodziny Salów

  8.00  –  1. + Irena Gwizdała  greg.  ;  2. + Antonina Żurek

 18.00  –  +  w intencji Dusz czyśćcowych


06.01.2020r.   P O N I E D Z I A Ł E K   TRZECH KRÓLI

               6.30  –  +  Michał  Stocki

  8.00   –  +  Maria i Jan  Kozina

  9.30   –  +  Irena Gwizdała  greg.

 10.00  –  u Sióstr :  + Marian Chwastek  oraz +Jan i Stefania  Świgost

 11.00  –  + Janusz Sikora  od Ewy z Wiśnicza

 12.30  –  ZA PARAFIAN

 16.00  –  + Anna Kot  od Moniki i Sebastiana  Adamaszek

18.00  –   +   Piotr w r. urodzin i Kazimiera

19.15 –    + Leszek Kołodziejczyk  od Airmy Sławomir Chmiel z Gierautowic


05.01.2020r..  NIEDZIELA

             6.30  –    +  Anna  Skulnicka   od p.Malec

             8.00  –    +   Stanisław  Potoczek    od  sąsiadów

             9.30  –    +  Irena Gwizdała  greg.

            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  +  Elżbieta Kuleszyńska  od Teresy i Władysława Sikora z rodziną

            11.00  –   +  Maria i Czesław  Mikosz

            12.30   –   ZA PARAFIAN

            16.00  –    +   Beata  Wątor

            18.00  –    +   Stanisław Porebski  w  2r.śm.  od żony, dzieci, wnuków

            19.15  –    +   Edward  Pindera   z okazji imienin


04.01.2020r.    S O B O T A   

              6.30  – .1. + Anna Kot od Iwony i Krzysztofa Adamaszek ; 2. + Janina i Mieczysław  Gondek

              8.00  –    +   Irena Gwizdała  greg.

              8.00  –    +  Stanisław Bazan  oraz + Jan syn

             18.00  –   + Janusz Sikora  od Józefa Sikory  z rodziną


03.01.2020r.    P I Ą T E K

 6.30  –  +  Elżbieta Kuleszyńska  od Weroniki i Lucjana  Sikora  z rodziną

 8.00  –  +  Irena Gwizdała  greg.

16.00 –  +  Janusz Sikora  od kuzyna  Staszka Legutko

18.00  – +  Bronisław MAGDA  od Elżbiety i Bogusława Wiśniowskich  z rodziną

19.15  –  +  Stanisława Necel


O2.01.2020r.     CZWARTEK                                                                               

  6.30  –   + Janusz  Sikora  od kuzyna Janka  z żoną i rodziną

  8.00  –   +  Irena Gwizdała  greg.

 18.00  –  + Stanisław Potoczek  od chrześniaka Józefa z rodziną


01.01.2020r. .    Ś R O D A   Świętej Bożej Rodzicielki

  6.30  –   +  Józef i Władysława Cupiał

  8.00  –   +  Eugeniusz  Oleksyk, + Bogdan syn

  9.30  –   +  Irena  Gwizdała  greg.

 10.00 –   u Sióstr Albertynek :   + Bronisław MAGDA  od bratowej  Zofii  z dziećmi

 11.00  –  + Maria Zając   od rodziny Synowskich

 12.30  –  ZA PARAFIAN

 16.00  –  + Halina Dźwięga    w  9r.sm.

 18.00  –  +  Anna  Kot  od syna Jakuba  z żoną i wnukiem

 19.15  –  + Janusz Sikora  od Krystyny Gut  z Zabrza


      31.12. 2019 r.   W T O R E K     

  6.30  –   dziękczynna za posługę  Kapłanów  dla chorych  intencja od  Zofii Blajda

  8.00  –   + Janusz Sikora  od Stasi  i Zbigniewa  z rodziną

  8.00  –   + Bronisław  Brzozowski   od Eugeniusza Nizioł

 18.00  –  + Piotr  Grabowski  od Róży Św. Jana Pawła II


30.12. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K

               6.30  –  +  Stanisław  Potoczek  od Krystyny  i Stanisława  Dudziak  z dziećmi

  8.00   –  +  Edward  Bazarnik   od rodziny Karkoszów  i Gubernatów

  8.00  –   +  z  rodziny Krawczyków  i Kisielów

18.00  –   +  Kazimierz  Pokrywka  greg.

 12.30  –  ZA PARAFIAN

 16.00  –  + Halina Dźwięga    w  9r.sm.

 18.00  –  +  Anna  Kot  od syna Jakuba  z żoną i wnukiem

 19.15  –  + Janusz Sikora  od Krystyny Gut  z Zabrza


  29.12.2019r.  NIEDZIELA

             6.30  –    +  Anna  Skórnicka 

             8.00  –    +  dziękczynna w 50r.ślubu  Marii  i  Andrzeja  o Boże Błog., opiekę MB i zdrowie

             9.30  –    +  Włodzimierz  Pietrzyk   w  5r.śm.

            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  +  Stanisław Łagosz   7r.śm.

            11.00  –   +  Paweł  Królik  1r.śm.  od syna Szymona z żoną

            12.30   –    dziękczynno-błagalna w  35r.slubu Grażyny i Ryszarda Wójcik

            16.00  –    +  Edward  Rychlak   w 1r.śm.

            18.00  –    +  dziękczynno-błagalna  za otrzymane łaski  w intencji  Ireny  i  Franciszka

            19.15  –    +  Kazimierz  Pokrywka  greg.


28.12 .2019r.    S O B O T A   

              6.30  – .  +  Krzysztof  Maj   3r.śm.

              8.00  –    +  Edward  Bazarnik    od  Karoliny  Strug

              8.00  –    +  Polikarp  Motyka   17r.śm.  , + Julia Motyka   8r.śm.

            18.00  –    +  Kazimierz Pokrywka  greg.


27.12.2019 r.     P I Ą T E K

 6.30  –  +  Piotr Grabowski  od Firmy Bart-Dróg

 6.30  –  + Bożena Kana  od rodziny Meres

 8.00  –  +  Kazimierz Pokrywka  greg.

18.00  –  +++  WYPOMINANI


26.12.2019r.    CZWARTEK     Św. SZCZEPANA                                                                            

  6.30  –  dziękczynna  w 86r. urodzin  Stanisława Ziętary  o dalsze Bł.Boże i zdrowie

  8.00  –   +  Władysław  Radwan  8r.śm.

  9.30  –  w int. Wojciecha i Agnieszki w r.ślubu dziękcz. Z prośbą o Boże Błog. Dla nich i ich dzieci

 10.00  –  u Sióstr Albertynek :  + Bronisław MAGDA od chrześniaka Damiana z rodziną

 11.00  –  dziekcz.błag. w r 57r.ślubu Apolonii i Witolda , o Boże Błog. na dalsze lata

 12.30  –  ZA PARAFIAN

 16.00  –  +Józefy w 10r.śm.

  18.00  – + Małgorzata i Karol  Wantuch   29r.śm.

 19.15  –  + Kazimierz Pokrywka  greg.


25.12.2019r.    Ś R O D A       BOŻE  NARODZENIE

  6.30  –   +  Janusz Sikora  od Haliny i Macieja z rodziną

  8.00  –   +  Stanisław Potoczek  od  rodziny Potoczków

  9.30  – 1.   +  Jan Imiołek  od żony i syna  ;  2.  + Kazimierz Pokrywka  greg.

 10.00 –   u Sióstr Albertynek :   + Bronisław MAGDA  od Natalii Prudar z Rodziną

 11.00  – 1.   + Paweł  Królik  ; 2. + Franciszek  Podobiński  w 1r.śm.

 12.30  –  ZA PARAFIAN

 16.00  –  + Józef, Waleria, Stachura  i ++ z rodziny

 18.00  –  w int. Małżonków Marii i Andrzeja i ich dzieci  i wnuków  dziękczynno-błagalna

  19.15 –  +  ++ Marta, Władysław  Szumny, + Florian Jaszewski +z Rodz. Jaszewskich

                         Danczewskich , + Maria Wójcicka


24.12. 2019 r.   W T O R E K     WIGILIA Bożego Narodzenia

  6.30  –   1. +Kazimierz Pokrywka greg. ; 2. + Anna Kot od wnuczek Oli i Leny

  8.00  –   1. Bronisław MAGDA od szwagra Jana z żoną ; 2. +Piotr Grabowski  od siostry Rozali

  PASTERKA  :  1. ZA PARAFIAN ; 2. +Kazimierz Kasiński 10r.śm. ;

  1. +Roman Michalec,+Mieczysława (f), Jan, Anna Żelazko;

  2. + Barbara Hajdas 22r.śm. ,+ Stanisława Macuda(f);5. W intencji Apostolatu Margaretek


23.12. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K

  6.30  –  +  Anna Pracuch  5r.śm.  ; + Władysław Pracuch  w 13r.śm.

  8.00   –  +  Kazimierz Pokrywka greg.

  8.00  –  dziękczynna za 70 lat życia  z prośbą o Bł.Boże, opiekę MB i zdrowie

18.00  –   +   Wacław Rynczak


22.12.2019r.  NIEDZIELA

             6.30  –    +  Anna  Kot  od Stanisława z żoną  z Gnojnika

             8.00  –    +  Bronisław  MAGDA   od Romana Magdy  z rodziną

             9.30  –    +  Helena  i  Bronisław   Krzywda

            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  +  Danuta Sawicka  6r.śm.

            11.00  –   +  Stanisław   Marusa  oraz ++ Rodzice , Teściowie i Rodzeństwo

            12.30   –    ZA PARAFIAN

            16.00  –    +  Kazimierz  Pokrywka   greg.

            18.00  –    +  Edward  Bazarnik   od Moniki Bazarnik  z córkami

            19.15  –    +  Patryk  Rzemieniarz   od chrzestnego


21.12 .2019r.    S O B O T A   
              6.30  – .  +  Bronisław Magda  od Małgorzaty i Marka  Białek  z rodziną
              8.00  –    +  Kazimierz  Pokrywka greg.
              8.00  –    +  Janusz Sikora  od Niny i Romana z rodziną
            18.00  –   +  Edward Bazarnik  od synów: Przemysława i Marcina z rodzinami

20.12.2019 r.     P I Ą T E K
 6.30  – 1.  +  Kazimierz  Pokrywka  greg.,       2. + Anna Jaskólska
 8.00  –  +  Stanisław Potoczek  od Kazimierza Zatorskiego
18.00  – 1. + Helena i Bronisław Krzywda      2. + Franciszek  Windak  11r.śm.

19.12.2019r.    CZWARTEK                                                                                 
  6.30  –   +  Anna  Kot  od Andrzeja i Teresy  Bober
  8.00  –   + Teresa  Bińczycka   od mamy
  18.00  –  + Kazimierz  Pokrywka  greg.

18.12.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   +  Kazimierz  Pokrywka  greg.
  8.00  –   +  Zbigniew  Piotrowski  od koleżanek i kolegów  z koła 7 Stowarzyszenia  Seniorzy Raze
  9.30  –   + Bogumiła , Wincenty, Kazimierz  Maro
 16.30  –  o dar uzdrowienia  nienarodzonego dziecka
  18.00  –  + Gracjan , + Jan
  19.15 –  +  Alicja Łopuszyńska  od brata z rodziną
  20.00  –  w intencji rodziny Główczyk

17.12. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +  Bronisław  Magda   od rodziny Magdów z Kolbuszowej
  8.00  –   + Roman w r.śm.  i Janina , Eugeniusz i Marianna
  9.30   –   +  Bronisław Brzozowski   od Justyny i Kamila  Darmofalskich
 16.00  –  w intencji Szafarzy odwiedzających chorych  z Komunią Świętą
 18.00  –  + Kazimierz Pokrywka  greg.

16.12. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
  6.30  –  +  Kazimierz Pokrywka  greg.
  8.00   –  +  Edward  Bazarnik  od Kazimierza i Urszuli  Rogus
  8.00  –   o łaskę  nawrócenia  Sławomira
  9.30  –  ++ Stefania i Bronisław
 16.00  –  + Zofia i Władysław  Babscy  i ich dzieci
18.00  –   +  Janina  Sakwińska  od córki  Grażyny z rodzina

15.12.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    +  Zdzisław  Bac   17r.śm.
             8.00  –    +  Marian Studnicki  ; + Maria Doroszczak
             9.30  –    +  Andrzej  2r.śm.    od żony i dzieci
            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  +  Krystyna Kwiatek
            11.00  –   +  Maria  Rzeszutko  1r.śm.
            12.30   –    ZA PARAFIAN
            16.00  –    +  Kazimierz  Pokrywka   greg.
            18.00  –    +  Juliannę ,  Józefa i Zbigniewa  Dukat
            19.15  –    +  Edward  Bazarnik   od żony
———————————————————————————————————————————       24.11.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    +  +   z rodziny  Kowalczyków i Walczaków
             8.00  –    +  Adela, Stefan, Adam , Henryk Pstruś , + Genowefa  Kuc
             9.30  –    + Jerzy  Magiera  w 52r.śm. ; + Stanisław Wójcik w 45r.sm. ; + Jerzy Wójcik  30r.śm.
            10.00  –   u Sióstr Albertynek : +  Franciszek  Mrowczyk  greg.
            11.00  –   +  Maria Miska   6r.śm.
            12.30   –    ZA PARAFIAN
            16.00  –    +  Jan  Sosin   28 r.śm.
            18.00  –   dziękczynno-błagalna  w intencji Łucji i Jana Fejklowicz
            19.15  –    +   Władysław Piasecki   od Zakł.Pogrzebowego GABRIEL

23. 11. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
 6.30  –  +  Antonina  Czerwiec   od kuzyna Jana z żoną
  8.00   –  +  Franciszek Mrowczyk  greg.
  8.00  –   o łaskę  nawrócenia  Sławomira
18.00  –   +   Bronisława Żylska   od  rodziny Pilch

26.11. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +  Piotr  Grabysz  od Jolanty i Andrzeja   Satława  z Wadowic
  8.00  –   +  Franciszek  Mrowczyk  greg. 
  8.00  –   +  Bronisław  Brzozowski  od  Brata Antoniego  z Rodziną
 18.00 –   +  Henryk  Podsiadło  ; + Teresa Bieńczycka

27.11.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   +   Janina Wójcik  od wnuczki  Magdaleny  z rodziną
  8.00  –   +  Franciszek  Mrowczyk  greg.
 18.00  –  NOWENNA  :   w pewnej intencji
                                          +  Stanisława Kraczka (ona)   4r.śm.
                                          +  Michał, Wanda Lewieccy

28.11.2019r.    CZWARTEK                                                                                 
  6.30  –   +   Piotr  Grabowski   od sąsiadów z Klatki
  8.00  –   +   Franciszek Mrowczyk  greg.
  8.00  –   +  Stanisławę  Ziemską
 18.00  –  +  Paweł  Sarnecki   3r.śm.

 29.11.2019 r.     P I Ą T E K
 6.30  –  +  Franciszek  Mrowczyk  greg.
 6.30  –  +  Bożena  Kawa od Kuzynki Marii Grochal  z rodziną
 8.00  –  +  Tekla I Jan  Stankowie
18.00  – +  WYPOMINANI
18.00  –  o Łaskę nawrócenia  Sławomira

30.11 .2019r.    S O B O T A   
              6.30  – .  +  Franciszek  Mrowczyk  greg.
              8.00  –    +  Andrzej  Hudyka
              8.00  –    +  Janusz  Sikora  od cioci Róży  i wujka Tadeusza
             18.00  –   w int. Ks. Andrzeja w dniu imienin  od Margaretek o Boze Błog. ,opiekę MB i Patrona
             18.00  –  w int. Ks. Andrzeja  z  okazji imienin od  Domowego Kościoła

17.11.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    +  Małgorzata Rybska  od rodziny Watorków
             8.00  –  w int. Członkiń Róży Św. Elżbiety o Boze Błog. I opieke MB Różańcowej dla Członkiń
                               i ich Rodzin oraz za ++ Członkinie
             9.30  –    dziękczynna w intencji Jadwigi i Edwarda  podziękowanie za zdrowie i otrzymane łaski
            10.00  –   u Sióstr Albertynek : +  Henryk  Majak  3r.śm. , + Anna , Władysław  Tyborscy
            11.00  –   +  Franciszek  Mrowczyk   greg.
            12.30   –    ZA PARAFIAN
            16.00  –    +   Ewa Sznajder   w  2r.sm.
            18.00  –    +   Łucja  Karczmarczyk   od rodziny Stawiarskich
            19.15  –    +   Magdalena Broś   8r.sm.

 18.11. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
               6.30  –  +  Franciszek, Anna, Danuta , Marianna
  8.00   –  +  Franciszek Mrowczyk  greg.
  8.00  –   o łaskę  nawrócenia  Sławomira
18.00  –   +   Stanisław Bodzioch  w 14r.śm.

 19.11. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +  Bronisława Żylska  od rodziny Szeląg  z Zagórza
  8.00  –   +  Franciszek  Mrowczyk  greg. 
  8.00  –   +  Bronisław  Brzozowski   od  Natali i Andrzeja  Nizioł
 18.00 –   +  Piotr  Grabysz  od chrześniaka Józefa z rodziną

 20.11.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   +  Tomasz Witkowski  w  21r.sm.
  8.00  –   +  Franciszek  Mrowczyk  greg.
 18.00  –  NOWENNA  :   w pewnej intencji
                                          +  Zbigniew Liszczuk  w  3r.śm.
                                          +  Stanisławę , Antoniego, Janusza i Pawła Stupnickich

                                               21.11.2019r.    CZWARTEK                                                                                  
  6.30  –   +   Franciszek  Mrowczyk  greg.
  8.00  –   +   Jerzy Chalaba  7r.sm. , + Maria Chalaba  siostra
 18.00  –  +   Władysław Piasecki  od Mariusza i |Pauliny  Grzyb z Kostrzy

                                                      
22.11.2019 r.     P I Ą T E K
 6.30  –  +   Władysław Piasecki  od Kazimierza Piaseckiego
 6.30  –  + Małgorzata Podzoba  od całej rodziny z Jaworzna
 8.00  –  +   Franciszek Mrowczyk  greg.
18.00  – dziekcz.-błagalna o Boze Błog.opiekę MB I łaskę zdrowia  dla Marii w 79r. urodzin
18.00  –  o Łaskę nawrócenia  Sławomira

23.11 .2019r.    S O B O T A   
              6.30  – .  +  Franciszek  Mrowczyk  greg.
              8.00  –    +  Anna  Kot     od męza
              8.00  –    + Bronisława Żylska  od   wnuczki Edyty  z rodziną
             18.00  –   +   Wacław Rynczak

10.11.2019r. NIEDZIELA
6.30 – + Władysław Piasecki od siostrzenic Alicji Paszkot i Barbary Satoła z rodzinami
8.00 – + Stanisław , Aniela , Karolina Chojnaccy ; + Mieczysław, Helena Tyrała
9.30 – + Kazimiera Łukasiewicz – Czechura 4r.śm.
10.00 – u Sióstr Albertynek : + Franciszek Mrowczyk greg.
11.00 – + Wojciech Baka 2r.śm.
12.30 – ZA PARAFIAN
16.00 – + Janina Gąsienica -Józkowy
18.00 – + Andrzej Cybulski 4r.śm.
19.15 – + Piotr Grabysz od syna z rodziną

11. 11. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
6.30 – + Władysław Piasecki od chrześnicy Józefy i Kazimierza Grzyb z Kostrzy
8.00 – + Franciszek Mrowczyk greg.
8.00 – + Piotr Dusza w pół roku po śmierci
18.00 – + Krystyna Fugiel w 2r.śm.


12.11. 2019 r. W T O R E K
6.30 – + Mieczysław Piasecki od rodziny z Bestwiny
8.00 – + Franciszek Mrowczyk greg.
8.00 – + Bronisław Brzozowski od Danuty i Krzysztofa Nizioł
18.00 – + Łucja Karczmarczyk od rodziny Tomasza Soswa


13.11.2019r. Ś R O D A
6.30 – + + Antoni, Izabela, Franciszek , Józef
8.00 – + Franciszek Mrowczyk greg.
18.00 – NOWENNA : w pewnej intencji
+ Stanisława Kot
+ Janina, + Jerzy ++ z rodziny


14.11.2019r. CZWARTEK
6.30 – + Franciszek Mrowczyk greg.
8.00 – + Piotr Grabysz od rodziny Dziedziców
18.00 – + Kazimierz Trybek w 17r.śm.


15.11.2019 r. P I Ą T E K
6.30 – + Mieczysław Piasecki od Bogusławy I Ryszarda Mapa z Bestwiny
8.00 – + Franciszek Mrowczyk greg.
8.00 – + Stanisławę Monica od siostrzeńca Wiesława z rodziną I Joli
18.00 – + Stanisław Bobak I Jego Rodzice
18.00 – o Łaskę nawrócenia Sławomira


16.11 .2019r. S O B O T A
6.30 – . + Franciszek Mrowczyk greg.
8.00 – dziękczynno-błagalna za Zofię i Stanisława Czekierda
8.00 – + Bronisława Żylska od rodziny Wójcików z Borzęcina
18.00 – + Paweł Królik od Róży Św.Jana Pawła II

09.11 .2019r.    S O B O T A   
              6.30  – .  +  Franciszek  Mrowczyk  greg.
              8.00  –    +  Józef  i  Anna  Pokrywka
              8.00  –    +  Halina  Filus   od syna Krzysztofa  z żoną
             18.00  –   +  Lucyna  Jarzębińska    w  dniu urodzin

08.11.2019 r.     P I Ą T E K
 6.30  –  +   Piotr  Grabysz  od rodziny Zimów
 6.30  –  +  Tadeusz Paździor  27r.śm. ; + żona Maria
 8.00  –  +   Franciszek Mrowczyk  greg.
18.00  –   w intencji Ojczyzny I Pana Prezydenta
18.00  –   + Zofia Michalik  25r.śm.
 

 07.11.2019r.    CZWARTEK                                                                                 
  6.30  –   +   Franciszek  Mrowczyk  greg.
  8.00  –   +   Janina Wójcik   od wnuka Mariusza
 18.00  –  +   Jan  Krok   od sąsiadów
 

 06.11.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   +  Bronisława Żylska  od rodziny Suder z Głogoczowa
  6.30  –   ++ Stanisław i Antoni Koster ; + Henrykę, Apolinarego i Kazimierza  Gonciarz
                + Andrzej Jamróz
  8.00  –   +  Franciszek  Mrowczyk  greg.
 18.00  –  NOWENNA  :   w pewnej intencji
                                          +  Danuta Kalicka  w  miesiąc po śmierci

05.11. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +  Małgorzata Rybska   od Stefanii  Cioś 
  8.00  –   +  Franciszek  Mrowczyk  greg. 
  8.00  –   +  Bronisław Brzozowski  od Teściowej  Weroniki  Nizioł
 18.00 –   +  w intencji Dusz w czyśćcu

4. 11. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
               6.30  –  +  Bronisławę Żylską   od rodziny Ostrowskich
  8.00   –  +  Franciszek Mrowczyk  greg.
  8.00  –   + Zofia , + Marian Biernaccy
18.00  –    o zdrowie dla Miry  i Józefa  i opiekę MB
 

03.11.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    +  Danuta i Henryk  Skibiński  w r.śm.
             8.00  –    +   + Członkinie  z Róży Wniebowzięcia Maryi
             9.30  –    +   Stanisław Polanko
            10.00  –   u Sióstr Albertynek : +  Franciszek Mrowczyk  greg.
            11.00  –   +  Krzysztof  Troper  od Taty i Ojca Chrzestnego
            12.30   –    ZA PARAFIAN
            16.00  –    +  Piotr  Odziewa  od bratowej i rodziny Siemińskich
            18.00  –    +  Anna, + Antoni  Karwińscy  i ich Rodzice
            19.15  –    +  Halina i Zbigniew  Żyromscy

   02.11 .2019r.    S O B O T A   DZIEŃ  ZADUSZNY

              6.30  – .  + Łucja Karczmarczyk  od  Barbary  Sosna

              8.00  –    + Zofia , + Jan, +Helena  Dzierwa   ;  

              9.30  –  + Franciszek  Mrowczyk  greg.

             16.30  –   +  Edward  Pawlik   w  3r.śm.

             18.00  –  + z rodziny Mączyńskich , Karlińskich i Kitów

 


01.11.2019 r.     PIĄTEK     WSZYSTKICH  ŚWIĘTYCH

 6.30  –  +   Józef  Wójcik  od żony

 8.00  –  +   Józef  Hebda   4r.śm.

 9.30  –  dziękcz.-błag. Za Jadwigę  w dniu urodzin

10.00  Esce Homo : +Tomasz, Bronisław,Janina I Mieczysław

11.00  –  Paweł  Królik

12.30  –  ZA PARAFIAN

14.00 –   + Andrzej Hełczyński  oraz syn Wiesław

18.00  –  + Hirmina  Widur       ;   19.15  –  + Julia  Brodecka


31.10.2019r.    CZWARTEK                                                                                  

  6.30  –   +   Józefę  Stępak  od Krystyny  Moniak  z rodziną z Trzemeśni

  8.00  –   +   Piotr  Grabysz  od Józi z rodziną

 18.00  –  +    Jan  Krok  od sąsiadów


30.10.2019r.    Ś R O D A

  6.30  –   + Dariusz  Hudyka   4r.śm.

  8.00  –   + Antoni Wójtowicz  greg.

 18.00  –  NOWENNA  :   w pewnej intencji

                                          +  Mieczysław Dec


 29.10. 2019 r.   W T O R E K   

  6.30  –   +  Antoni  Wójtowicz  greg.

  8.00  –   +  Wanda Jarzębińska   w  14r.śm.

  8.00  –   + Bronisław Brzozowski  od teściowej  Weroniki Nizioł

 18.00 –   +  Danuta Kalicka  od sąsiadów z klatki


28.10. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K

               6.30  –  +  Ks. Proboszcza  Floriana  i Księzy spoczywających we wspólnym grobowcu

  8.00   –  +  Małgorzata Rybska  od rodziny Szczepaników

  8.00  –   +  o łaskę nawrócenia  Sławomira

18.00  –   +   Antoni  Wójtowicz  greg.

19.30  –  Msza Św. Wspólnoty Wieczernik


27.10.2019r.  NIEDZIELA

             6.30  –    ZA PARAFIAN

             8.00  –    +   o zdrowie ,Bł.Boże i opiekę MB  z okazji urodzin dla Kamilka, Piotrusia i ich Rodziców

             9.30  –  dziękcz.  Z prosbą o Bł.Boże ,opiekę MB dla  Marii i Franciszka  Mirochna  57r. sakr.Małż.

            10.00  –   u Sióstr Albertynek : + Tadeusz Wieczorek  od Biały i Karteczek

            11.00  –   +  Antoni Wójtowicz  greg.

            12.30   –  1. Dziękcz. W 35r.ślubu  Iwony i Sławomira  o Boże Błog. Na dalsze lata

  1. dziękcz. W 50r.slubu Marii i Władysława Grzesiak o Boże Błog. I opiekę MB

            16.00  –    +   Tadeusz  Wieczorek  od rodziny Ślusarczyków

            18.00  –    +   Edward  Maluty   2r.śm.

            19.15  –    +   Jan  Krok  od brata Piotra z żoną


    26.10 .2019r.    S O B O T A
              6.30  – .  + Mieczysław Piasecki  od rodziny Palecznych z Tarnawy Górnej
              8.00  –    +  Antoni Wójtowicz  greg.
              8.00  –    +  Tadeusz Różycki   7r.śm. 
             18.00  –   +  Jan Żuraw  i ++ z rodziny

25.10.2019 r.     PIĄTEK
 6.30  –  +   Antoni  Wójtowicz  greg.
 8.00  –  +   Stanisław Król 9r.śm.
 8.00  –  +   Janina Wójcik  od sąsiadów Ratusznych Stefanii I Andrzeja
18.00 –  + + WYPOMINANI 
18.00  – +  Wiktoria I Ludwik  Biernaccy

 24.10.2019r.    CZWARTEK                                                                                 
  6.30  –   +   Mieczysław Piasecki  od Łukasza i Anny  Janik
  6.30  –   +  Stanisław Marzec  od Rodziny Wilków
  8.00  –   +   Janina Gąsienica Józkowy  w  1r.śm.
 18.00  –  +   Antoni  Wójtowicz  greg.

23.10.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   +  Wacław Rynczak
  8.00  –   + Antoni Wójtowicz  greg.
  8.00  –   +  Alojzy i Gertruda Matuszczyk
 18.00  –  NOWENNA  :   w pewnej intencji
                                          +  Leszek Gądek  od Rodziny

22.10. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +  Antoni  Wójtowicz  greg.
  8.00  –   +  Anna i Jan  Chromowscy
  8.00  –   ++ z rodziny Maziarzów
 18.00 –   o zdrowie i Bł.Boże w rodzinach Róży Św.JanaPawła II  i za + członka  Pawła Królika
 19.30  –  Rekolekcje  dla Studentów

21.10. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
               6.30  –  +  Mieczysław Piasecki  od Rodziny Młynarczyków
  8.00   –  +  Antoni  Wójtowicz  greg.
  8.00  –   +  Wiesław Mirewski   od żony  Zofii
18.00  –   +   Urszula, Stanisław Hryniewicz
19.30  –  Rekolekcje  dla  studentów

20.10.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    +  Mieczysław Piasecki  od teściowej Anny Gibas
             8.00  –    +   Ludwik i Agata  Grudzień , ich córki  Maria i Genowefa, syn Tadeusz
             9.30  –    +   Katarzyna, Jan i Stanisław  Chmura
            10.00  –   u Sióstr Albertynek : + Aurelia , + Stefan  Jankowscy
            11.00  –   + Jan Bolisęga   2r.śm.
            12.30   –    ZA PARAFIAN
            16.00  –    +  Barbara Dobreniuk  od syna Tomasza z żoną Anną
            18.00  –    +  Antoni  Wójtowicz  greg.
            19.15  –    +  Piotr  Odziewa od Barchuków i Jarząbów

 12.10 .2019r.    S O B O T A
              6.30  – . + Stanisławę Sukiennik od Aleksandry Majka z rodziną
              6.30  –   + Kazimierę   w r. urodzin i + Piotra
              8.00  – 1. +  Antoni  Wójtowicz  Greg. ; 2. + Leszek  Małocha  w 5r.śm. od żony i synów
             18.00  –   Józefa Rybka  od Magdaleny i Marka Kucia
11.10.2019 r.     PIĄTEK
 6.30  –  +   Antoni  Wójtowicz  greg.
 8.00  –  +   Jerzy Orłowski  od Piotra Pietrzyka
 8.00  –  + Danuta Golinkiewicz  od córki I męża  Bogdana
18.00 –   w int. Ojczyzny I Pana Prezydenta
18.00  –  o Boze Błog. I opiekę MB oraz Św.Patrona  w dniu imienin Ks. Proboszcza
               Od Żywego Różańca I Domowego Kościoła
10.10.2019r.    CZWARTEK                                                                                 
  6.30  -1.   +  Krzysztof Troper   od brata Tomasza  ; 2. + Józef Suder  w  1r.śm.
  8.00  –   +   Mieczysław Piasecki  od rodziny Bolów  z Borlinka
 18.00  –  +  Antoni Wójtowicz  greg.
 18.00  –  w int. Ks. Proboszcza  o Boże Błog. , opiekę MB i Św. Patrona od Rady Duszpasterskiej

 

 09.10.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   +  Antoni  Wójtowicz  greg.
  8.00  –   +  Cecylia  i Tadeusz  Doroszczak i + Marian Studnicki
  8.00  –  dziękcz.-błag. W 59r. ślubu  Heleny i Stanisława , o dalsze Bł.Boże i zdrowie
 18.00  –  NOWENNA  :   w pewnej intencji
                                          +  Leonard Doniec w 1r.śm.
 08.10. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +  Jerzy Orłowski  od  Dyrekcji i pracowników  Biura Caritas Arch.Krakowskiej
  8.00  –   +  Stanisław  Jędrzejczyk
 18.00 –   +  Antoni Wójtowicz  greg.
 19.30 –   o pomyślnośc w nowym roku Akad.

 

7. 10. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
               6.30  –  +  Anna  w r.śm.
  8.00   –  +  Antoni  Wójtowicz  greg.
  9.00   –  +  Msza Św. Na rozpoczęcie  nowego roku  Akad. UR
 17.00  –  Msza Św. W intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
18.00  –   +   dziękcz. Z prośba o Boze Błog. I opiekę MB Różańcowej dla Haliny i Tadeusza
                     W 41r.SakrMałżeństwa oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny
06.10.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    +  Kunegunda i Tadeusz  Waligóra
             8.00  –    +  Józef Kawalec  w 35r.śm. ; + żona Maria Kawalec – Anioł
             9.30  –    +  Antoni  Wójtowicz  greg.
            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  + Helena  Krzywda  od chrześnicy  Jolanty  z rodziną
            11.00  –    +  Paweł  Królik
            12.30   –    ZA PARAFIAN
            16.00  –    +  Anna  Bujas  w 5r.śm.   od męża i dzieci
            18.00  –    +  Czesława (f) ,+Adolf, + Henryk , +Alina ,+Władysław
            19.15  –    +   Janina Gawędzka  od znajomych z Placu  Imbramowskiego
 
05.10 .2019r.    S O B O T A
              6.30  –   +  Piotr  Grabysz  od Rodziny z Myślenic
              6.30  –   +  Stanisław i Maria  Ziębiec
              8.00  –   +  Antoni  Wójtowicz  Greg.
              8.00  – dziękczynna z prosba o Boze Bł. I opiekę MB dla Członkiń Róży Św. Faustyny  i ich rodzin
                          Oraz za  ++ z tej Róży
             18.00  –  +  Helena  Burzycka  1r.śm.
04.10.2019 r.     PIĄTEK
 6.30  –  +   Antoni  Wójtowicz  greg.
 8.00  –  +   Maria , Władysław Orczyk
16.30  –  +  Krzysztof  Lechowicz  w 23r.śm.
18.00  –  dziękczynna  za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błog. Opiekę MB dla
               Członków Róży Św. Franciszka z Asyżu I ich Rodzin oraz za ++ z tej Róży
19.15  –  + Jadwiga  Ciecińska oraz + Bolesław
                                               03.10.2019r.    CZWARTEK                                                                                 
  6.30  –   +  Janina Gawędzka  od siostrzenicy Grażyny  z mężem i dziećmi
  8.00  –   +  Hermina Widur  od Grupy Charytatywnej  z Lipnika
 18.00  –  +  Antoni Wójtowicz  greg.
————————————————————————————————————————
                                                             02.10.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   +  Łucja  Karczmarczyk  od rodziny Kemper
  8.00  –   +   Antoni Wójtowicz  greg.
 18.00  –  NOWENNA  :   w pewnej intencji
                                          +  Małgorzata Gruchała
                                                            01.10. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +   Antoni  Wójtowicz  greg.
  6.30  –   +  Helena Krzywda  od siostry Stanisławy z rodziną
  8.00  –   +  Józefa Rybka  od chrześnicy Elżbiety z rodziną
 18.00 –   +  za dusze w czyśccu
  1. 09. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
               6.30  –  +  Witold Musiał  w 4r.śm.
  8.00   –  +  Jerzy Orłowski  od Dyrekcji i Pracowników Biura Caritas Arch.Krakowskiej
  8.00   –  +  Jerzy Lech  w 10r.śm.
18.00  –   +  Stanisław Kotas  greg.
29.09.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    +  Barbara Dobreniuk  od córki Katarzyny  z mężem Łukaszem i synami
             8.00  –    + Stanisław Kotas  greg.
             9.30  –   dziękczynna  w intencji  Jakuba i Macieja  o Boże Bł. Na dalsze lata
            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  dziękczynna  i o Boże Błog.  Dla Członków Róży
                                                               MB Gromnicznej oraz za ++ z Tej Róży i ich bliskich
            11.00  –    +  Antoni  Wójtowicz  w  1r.śm.
            12.30   –    ZA PARAFIAN
            16.00  –    +  Ryszard  Rodziński   od  sąsiadów
            18.00  –    +  Władysław Szumny  38r.śm. ; + Przemysław Gwóźdź
            19.15  –    +   Alicja Matyas od córki Małgorzaty
28.09.2019r.    S O B O T A
              6.30  –   +  Piotr  Odziewa  od córki Moniki z rodziną
              8.00  –   + Józefę Stępak   od sąsiadów
              8.00  –   +  Józef  Myjak  od Juliana i Zdzisławy Dybców
             18.00  –  +  Stanisław Kotas  greg.
27.09.2019 r.     PIĄTEK
 6.30  –  +   Stanisławę Sukiennik  od Barbary Serafin  z rodziną
 8.00  –  +   Stanisław Kotas  greg.
 8.00  –  + Stanisławę Monica  od sąsiadów Emilii I Jana
 8.00  –  w int. społeczności akademickiej  Wydziału Leśnego  UR oraz za ++ pracowników
                                                                                                                         I studentów
18.00  – + + WYPOMINANI
18.00  –    +  Makszymilian Piechota   6r.śm.
26.09.2019r.    CZWARTEK                                                                                  
  6.30  –   w intencji Ks. Damiana w dniu imienin  od Margaretek  dziękczynna
               Z prośbą  o Boże Błog. , opiekę MB, wstawiennictwo Św. Patrona
  8.00  –   + Stanisław Kotas  greg.
 18.00  –   …
25.09.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   + Józef  Myjak  od Tomasza Myjaka
  8.00  –   +  Stanisław  Kotas  greg.
  8.00  –   dziękczynna w 96r. urodzin Kazimiery z prośbą  o opiekę Matki Bożej i zdrowie
 18.00  –  NOWENNA  :   w pewnej intencji
                                          + Teresa Bińczycka  od Eweliny Dąbrowskicj
 
24.09. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +   Stanisław Skłodowski  3r.śm.
  8.00  –   +   Janina Gawędzka  od siostrzeńca Tadeusza
 18.00 –   +   Stanisław  Kotas  greg.
23.09. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
               6.30  –  +  Stanisław Kotas  greg.
  8.00   –  +  Wacław Rynczak
  8.00   –  +  Antonina  Wojtas
18.00  –   w 5r. urodzin  Maurycego z prośbą  o Boże Błog. I opiekę  MB
22.09.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    + Józef , Stanisława (f) , Julia , Antoni
             8.00  –    + Stanisław Kotas  greg.
             9.30  –    +  Wiktoria i Tadeusz  Iwańscy
            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  +  Józefa Rybka  od chrześniaka z rodzina z Osiecza
            11.00  –    +  Waldemar  Kwapień   w dniu jego urodzin
            12.30   –    ++ Zofia i Antoni
            16.00  –    +  Maria Lizis  od koleżanek i kolegów  z Instytutu Filologii Polskiej
            18.00  –    + Paweł Królik
            19.15  –    +  Janina Gondek   12r.śm.
 
21.09.2019r.    S O B O T A
              6.30  –   +  Łucja Karczmarczyk  od Włodka z Rodziną
              8.00  –   +  Mieczysław  Piasecki  od żony
              8.00  –   +  Stanisław Kotas  greg.
             18.00  –  +  Helena  Koczor   11r.śm. ; + Zofia , + Karol Koczor , + Józefa (f), + Józef
 
20.09.2019 r.     PIĄTEK
 6.30  –  +   Stanisław Dębiński  od Leokadii I Wiesława Zmysło
 6.30  –  +   Helena Krzywda  od Bożeny I Antoniego Kornaś  z rodziną
 8.00  –  +   Jan Pindera  od sąsiadów z I klatki
18.00  – + Stanisław Kotas  greg.
18.00  –  +  Stanisława, + Eugeniusz  Chochół
 
19.09.2019r.    CZWARTEK                                                                                  
  6.30  –   +  Józefa  Rybka   od  rodziny Budzoń
  6.30  –   + Janina Wójcik   od Chrześniaka Juliana
  8.00  –   + Stanisław Kotas  greg.
 18.00  –  + Edward Sarna   w  1r.śm.   od żony i dzieci
 
18.09.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   dziękczynno-błagalna w 90r. urodzin  Władysławy
  8.00  –   +  Stanisław  Kotas  greg.
 18.00  –  NOWENNA  :   w pewnej intencji
                                          +  Leszek Kołodziejczyk
17.09. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +   Łucja  Karczmarczyk  od Łucji i Marka  Strężowskich
  8.00  –   +  Stanisław  Kotas  greg.
 18.00 –   +  Magdalena, Antoni  Bąk
 
16.09. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
               6.30  –  +  Piotr  Grabysz   od  Ireny
  8.00   –  +  Janina Zawiślak  od Alberta i Wiolety Stelmach
18.00  –  +  Stanisław Kotas   greg.
 
15.09.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    + Zyta Tabiś
             8.00  –    + Zofia Wójcik    18r.śm.
             9.30  –    +  Stanisław Kotas  greg.
            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  +  Krystyna Kwiatek    2r.śm.
            11.00  –    +  Lucjan  Derdaś   oraz Rodzice  Helena i Wojciech
            12.30   –    ZA PARAFIAN
            16.00  –   Dziękczynna z prośbą o Boże Błog.  W 17r. zawarcia Związku Małżeństwa
                            Katarzyn7y i Ireneusza  Haber
            18.00  –   ++ Krystyna, Mieczysław Kowaliński i + Zbigniew Skowroński
            19.15  –   +  Katarzyna, Irena, Stanisław Karlikowie

14.09.2019r.    S O B O T A
              6.30  –   +  Józef  Myjak  od  Jana Myjaka
              8.00  –   +  Eugenia i Józef  Wal   w  35r.śm.
              8.00  –   +  Mieczysław Piasecki   od  syna Michała
             18.00  –  +   Stanisław Kotas  greg.
 

13.09.2019 r.     PIĄTEK
 6.30  –  +   Janina  Gawędzka  od  Stefana
 8.00  –  +   Stanisław  Kotas  greg.
18.00  –  FATIMA  :   – w intencji Ojczyzny I Pana Prezydenta
                                    – dziękcz.-błag. O Boże Błog. , opiekę MB i łaskę zdrowia  w urodziny
                                       Jacka , Agaty i Kamila

 


 12.09.2019r.    CZWARTEK                                                                                 
  6.30  –   +  Maria , + Piotr, + Henryk , + Sławomir  Gajoch
  8.00  –   + Stanisław Kotas  greg.
 18.00  –   o pomoc i ulgę cierpiącym  niech  znajdą się osoby  niosące bezinteresowną pomoc

11.09.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   +  Janina  Zawiślak   od  Ludmiły  i Jacka  Kołodziejów  z Dębicy
  8.00  –   +  Stanisław  Kotas  greg.
 18.00  –  NOWENNA  :   w pewnej intencji
                                          +  Zofia  Jaskółka  17r.śm.

 10.09. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +   Jerzy Orłowski  od Dyrekcji i pracowników  Biura Caritas  Archid.Krakowskiej
  6.30  –   +   Janina  Wójcik  od Chrześniaka  Wiesława Augustyn
  8.00  –   +  Stanisław  Kotas  greg.
 18.00 –   +  Józefa   Rybka   od rodziny  Banasików 
 

9.09. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
               6.30  –  +  Krzysztof  Troper   od  siostry Ewy i Jurka  z  Rodziną
  8.00   –  +  Barbara Dobreniuk  od córki Doroty z rodziną
18.00  –  +  Stanisław Kotas   greg.

08.09.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –       ZA  PARAFIAN
             8.00  –    +   Maria  Kotarba  w  dniu Jej imienin
             9.30  –    +   Maria  i  Mieczysław  Stopa
             9.30  –  dziękczynna  w  70r. urodzin  Ewy  Lechowicz  z prośbą o zdrowie  i Bł. Boże na dalsze lata
            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  + Marianna i Jan Kuźniarowie oraz ++ z rodziny
            11.00  –    +  Stanisław Kotas  greg.
            12.30   –  dziękczynna  w 10r.ślubu Iwony i Mateusza i w 15r.ślubu Anny  i Marcina
                            Z prośbą o Bł.Boże i opiekę  MB   w  dalszym  Życiu
            16.00  –  +  Maria  Sosin   w  dniu imienin
            18.00  –  dziękcz.-błag.  W i ntencji  Vanessy i jej Rodziców z prośbą  o  opiekę Matki Bożej
            19.15  –  +  Stanisław Stachura  w  14r.śm.  i za ++ Rodziców

 

01.09.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    +   Anna, Franciszek, Danuta , Marianna
             8.00  –    +   Stanisław  Kotas  greg.
             9.30  –    +   Jadwiga Hubert   28r.śm.  oraz +++ z Rodziny
            10.00  –   u Sióstr Albertynek :   w 6 r. ślubu  Weroniki i Bartosza  dziękczynno-błagalna
            11.00  –    14r. urodzin  Sebastiana  Oleksyk  o Boże Błog. I opiekę MB
            12.30   –    w  intencji  PARAFIAN
            16.00  –  + Janina Zawiślak  od Agnieszki i Ryszarda  Zawiślaków z rodziną
            18.00  –   + Stefan  Tryniecki
            19.15  –  +  Stefan Szydło

2.09. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
               6.30  –  +  Halina  Horwat   w  1r.śm.
  8.00  –   Rozpoczęcie  roku szkolnego  o Boże Błog. W nauce
  8.00  –  + Stefania  Jachimczyk
18.00  –  +  Stanisław Kotas   greg.

03.09. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +  Jan  Krok  od rodziny Listwonów
  6.30  –   + Władysław  Duda   od rodziny Hebdów
  8.00  –   +  Stanisław  Kotas  greg.
 18.00 –   w intencji  Dusz w czyśćcu

                                                                                                                                                            04.09.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   +  Seweryn  Sowiak
  8.00  –   +  Stanisław  Kotas  greg.
  8.00  –  + Janina Wójcik  od córki Teresy z mężem
 18.00  –  NOWENNA  :   w pewnej intencji
                                          + Edward Pindera   w  2r.sm.

05.09.2019r.    CZWARTEK                                                                                  
  6.30  –   +  Józefa Rybka od rodziny Pobożniaków
  6.30  –   + Stanisławę  Monica  od siostry Janiny, siostrzenicy Grażyny z córką Agatą i rodziną
  8.00  –   + Stanisław Kotas  greg.
 18.00  –  +  Tadeusz  Wieczorek  od rodziny Kapelów

 06.09.2019 r.     PIĄTEK
 6.30  –  +   Jerzy Orłowski  od rodziny Plesińskich  z Tymowej
 8.00  –  +   Hermina  Widur  od rodziny Świerszczów  z Lipnicka
16.30  –  + Alicja Matyas  od córki Małgorzaty
18.00  –  + Stanisław Kotas  greg.
19.15  –  + Józef  Myjak  od Teresy I Stanisława Myjak  z rodziną                             

07.09.2019r.    S O B O T A
              6.30  –   +  Janina Gawędzica  od siostry Alicji  z mężem
              8.00  –   +  Stanisław Kotas  greg.
              8.00  –   +  Helena Krzywda  od brata Stanisława  z żoną
             18.00  –  +  Stanisław Krzywda, + Bronisław Krzywda , + Helena Krzywda

11.08.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    +   Piotr  Odziewa od córki Doroty z rodziną
             8.00  –    +   Ryszard  Rodziński  od sąsiadów z bloku
             9.30  –  o zdrowie i Bł.Boże dla Członkiń z Róży  Św.Klary wraz z rodzinami  oraz za ++ z tej Róży
            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  + Alfreda Papaj  w  16r.śm.
        11.00  –   w 35r. zawarcia sakramentu małżeństwa  Elżbiety i Andrzeja   dziękczynna  za otrzymane
                            Łaski  z prośbą o  Boże Błogosławieństwo  Na dalsze lata
            12.30   –    w  intencji  PARAFIAN
            18.00  –   +   Maria Zygadło   od kolegów Romana

12.08. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
               6.30  –  +  Janina Zawiślak  od Marii i Stanisława Gąsiorów  z rodziną
  8.00  –   +  Jan Bomba  od kolegów Janusza i Tadeusza
18.00  –   +  Józefa Rybka  od Ireny  Domanus z rodziną

13.08. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +   Ryszard Hrabia  w  6r.śm.
  8.00  –   +   Maria Wojtyło  od koleżanek z pracy  ze Szpitala w Witkowicach
 18.00 –    FATIMA  :   +  Kazimierz  Jachimczyk  od sąsiadów  z I klatki

                                                                                                                                                     14.08.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   +   Barbara Dobreniuk   od teściów Skowrońskich
  8.00  –  o Boże Błog. Dla Członków  Róży Św. Maksymiliana  i ich rodzin  oraz za ++ Członków
 18.00  –    + Włodzimierz Capała   w  18r. śm.  Oraz + Maria żona

15.08.2019r.    CZWARTEK    WNIEBOWZIĘCIE  MB                                                                              
  6.30  –   +  Marianna, + Władysław  Jędras
  8.00  –   o zdrowie i Bł. Boże  w rodzinach z Róży  Wniebowzięcia  MB
  9.30  –   Edward Pieczonka  jego Rodzice, Siostry i Brat
 10.00  –  u Sióstr :  + Zygmunt  Szot
 11.00  –  + Zbigniew  Harasz  od żony i synów
 12.30  –  ZA PARAFIAN
 18.00  –   + Maria Korzeniak  w  10r.śm.

16.08.2019 r.     PIĄTEK
 6.30  –  +    Władysław Nowakowski   od Grzegorza Halat I kolegów  utrzymania Murawy
 8.00  –  +    Jan  Bomba  od Rodziny Wawak z Choczni
18.00  –   + Teodor , + Wanda  Przybyła

 17.08.2019r.    S O B O T A
              6.30  –   +  Janina Gawędzka  od siostry Elżbiety
              8.00  –   +  Hermina Widur  od Sołtysów  Gmina Wiśniowa
             18.00  –  +  Przemysław Gwóźdź  19r.śm.  ; + Władysław Szumny

04.08.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    +   Jan  Bomba  od rodziny  Szafyna i Grochowskich
             8.00  –    +   Janina  Zawiślak   od  Marii i Aleksandry Zawiślak 
             9.30  –   dziękczynna w 50r.ślubu  Władysławy i Bolesława  z prośbą o zdrowie i Bł.Boże na dalsze l
            10.00  –   u Sióstr Albertynek :  + Weronika  Pihut  w 8r.sm.
            11.00  –    +  Maria Lizis   od siostry Barbary z rodziną
            12.30   –    w  intencji  PARAFIAN
            18.00  –   +   Andrzej  i  Józefa   Rybka   od Rodziny  Gaździków

 
5.08. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
               6.30  –  +  Jan, Wanda, Roman  Pukło
  8.00  –  +  +  z Rodziny  Japał
18.00  –  +   dziękczynno-błagalna  w 40r. urodzin  Elżbiety   o Boze Błog. , opiekę MB dla Niej
                     I  całej  Rodziny

 06.08. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +    Jan  Bomba   od rodziny Russków  z Chrzanowa
  8.00  –   +    Janina Zawiślak   od  Urszuli   z  dziećmi
 18.00 –   +    w intencji  Dusz w czyśćcu cierpiących

                                                                                                                                                     07.08.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   +  Piotr  Odziewa   od  żony
  8.00  –   + Władysław Nowakowski   od  kolegi Józefa  Kozłowskiego
 18.00  –   Nowenna  do  Matki Bożej Nieust. Pomocy
                  –   w  pewnej intencji
                  –   o szczęśliwy poród ,zdrowie i Boże Błog. Dla Kai i Jej dziecka
                  –   o uzdrowienie z ciężkiej  choroby  dla  Anny
                  –   +   Maria Kiebzak Syn Andrzej

 08.08.2019r.    CZWARTEK                                                                                  
  6.30  –   +   Barbara Dobreniuk   od  córki Anny  z męzem  Markiem i córkami
  8.00  –   +   Jan, + Janina Butlak ; + Karolina  Smagło
 18.00  –  +   ….

09.08.2019 r.     PIĄTEK
 6.30  –  +    Mieczysław  Piasecki  od rodziny  Gibasów I Szczygłów
 8.00  –  +   Jan  Bomba  od rodziny Hudzików  z Pagórka
18.00  –   w I ntencji Ojczyzny  I Pana Prezydenta

10.08.2019r.    S O B O T A
              6.30  –   +  Adam  Motyka   od Stanisławy i Józefa  Satołów
              8.00  –   +  Hermina  Widur  od  Parafian z Lipnika
             18.00  –  +  Anna, + Jan, Kozdęba ; + Bronisława , Aniela  Zderska

 
28.07.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    +   Helena
             8.00  –    +   Halina  Dudek   w  25r.śm.
             9.30  –    +   Henryka (f) i Kazimierz   Świtek
            10.00  –   u Sióstr Albertynek :   w intencji  członków  Św. Marty o Bł.Boże i opiekę MB Różańcow
            11.00  –    +  Stanisława Tolpa   od  Bożeny i Stanisława  Prędkich
            12.30   –    w  intencji  PARAFIAN
            18.00  –   +   o Bł.Boże  i łaski   dla Jana  Kosiorowskiego  oraz w intencji rodzin:
                                 Kosiorowskich  i  Sikorów

29.07. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
  6.30  –  +  Anna , + Jadwiga , + Michał  Denderz ; + Konstantyna i Franciszek  Badoń
  8.00  –  +   Czesław  Synowiec   od sąsiadów
18.00  –  +   Mieczysław  Polak  od Dyrekcji  i pracowników  Zespołu Szkół  Specjalnych  nr.14

30.07. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +    Cecylia  i  Antoni   Gniadek
  8.00  –   +    Zbigniew  Harasz  od Wspólnoty Odnowy w Duchu Św. WIECZERNIK
 18.00 –   +    Stefania  i Władysław  ; + Karol  i Karolina

                   
31.07.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   +  Anna  i  Edward  Mącznik
  8.00  –   dziękczynna   za 80 lat życia   Jana  z prosba  o  zdrowie  i potrzebne łaski
 18.00  –   Nowenna  do  Matki Bożej Nieust. Pomocy
                  –   w  pewnej intencji
                  –   o zdrowie i Bł.Boze  dla rodziny  Marty i Łukasza
                  –   o uzdrowienie z ciężkiej  choroby  dla  Anny
                  –   +   Bronisław  MAGDA

 01.08.2019r.    CZWARTEK                                                                                  
  6.30  –   +   Zofia Michalak
  8.00  –   +   Krystyna Mitka   od rodziny  Krawczyków i Zawieruchów
 18.00  –  +   Zbigniew  Harasz   od Anny  i  Franciszka   z Myślenic

02.08.2019 r.     PIĄTEK
 6.30  –  +    Jan  Bomba   od  Wiktorii  I Jana  Trzaskoś
 8.00  –  +    ++ Zofia, Wiesława , Roman   Kućmierz 
18.00  – +    Tadeusz  Wieczorek   od rodziny  Kapelów
 

03.08.2019r.    S O B O T A
              6.30  –   +  Tadeusz  Derdaś   28r.sm.
              8.00  –   +  Józefa  Rybka   od Zuzanny  Domanus  z  rodziną
             18.00  –  +  Maria Krzyszkowska    5r.śm.

14.07.2019r.  NIEDZIELA
             6.30  –    +  Antoni  Ligas ; + Zbigniew Ligas
             8.00  –    +  Mieczysław  Polak  od Agnieszki  i Krzysztofa  Bobrek 
             9.30  –    +  Zofia  i  Franciszek   Olesiak
            10.00  –   u Sióstr Albertynek :   dziękczynna  za otrzymane łaski  z prośbą o dalsze Boże Błog. Opiekę MB i Dary Ducha Św. Dla  Idzi i Alinki
            11.00  –    +  Maria  Lizis   od siostry Anny  z rodziną  z Finlandii
            12.30   –    w  intencji  PARAFIAN
            18.00  –   +   Stanisława Tolpa  od  Krystyny i Jana Bochdanów

15.07. 2019 P O N I E D Z I A Ł E K
 6.30  – +  Maria  Rabczak   od wnuczka   Przemka  z rodziną
 8.00  –  +  Feliksa (f) , + Józef  Jeleń
18.00  –  +  Marian  Musiał 

 16.07. 2019 r.   W T O R E K   
  6.30  –   +    Maria  Suska   od siostrzenicy  Marioli  z rodziną
  8.00  –   +    Marcin   w   8r. śm.   Od rodziców
 18.00 –   +    Mieczysław   Polak   od Barbary  i Władysława Pamułów z rodziną  z  Wadowic

17.07.2019r.    Ś R O D A
  6.30  –   +  Bronisław  JANUSZ  od rodziny Litwinów 
  8.00  –   +  Maria Rabczak   od wnuczka  Radosława
 18.00  –   Nowenna  do  Matki Bożej Nieust. Pomocy
                  –   w  pewnej intencji
                  –   o zdrowie i Bł.Boże dla  rodziny  Marty i Łukasza
                  –   o uzdrowienie z ciężkiej  choroby  dla  Anny
                  –   + Stanisław Muszyński   6r.śm.


18.07.2019r.    CZWARTEK                                                                                  
  6.30  –   +   Bronisław JANUSZ  od syna Bogdana
  8.00  –   +   Maria   Rabczak   od  Anny i Tadeusza Sowa
 18.00  –  +   Franciszek  Podobiński

19.07.2019 r.     PIĄTEK
 6.30  –  +    Janina Gawędzka   od Doroty  Mikulas
 8.00  –  +    Bronisław   JANUSZ  od Brata Emila   z  rodziną
18.00  – +    Antoni  Hubert   w  6r.śm.

20.07.2019r.    S O B O T A
              6.30  –   +  Bronisław  JANUSZ  od kuzynki  Haliny Pietruszka
              8.00  –   + Maria  Rabczak    od  Bogusława Bałka
             18.00  –  +  Czesław  Rzeszutko   1r.śm.