XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 22 IX 2019

Ogłoszenia
– Dziś przypada wspomnienie bł. Bernardyny, Marii Jabłońskiej, współzałożycielki zgromadzenia sióstr Albertynek. Główna Msza św. odpustowa zostanie odprawiona w sanktuarium Ecce Homo o godz. 17.00.   Siostry Albertynki serdecznie zapraszają.
–  Nieszpory niedzielne o godzinie 17.30. 
W tym tygodniu w liturgii:
– w poniedziałek wspomnienie św. Ojca Pio. Na Mszę wieczorną zapraszamy  Grupę Modlitwy Św. O. Pio
– w czwartek św. Męczenników Kosmy i Damiana – patronów lekarzy i aptekarzy. To również imieniny ks. Damiana Drzyżdżyka i ks. Damiana Kuchty, życzymy im obfitych łask Bożych i opieki Patrona w pracy z młodzieżą w naszej parafii.
– w piątek św. Wincentego a Paulo, kapłana.  
– w sobotę  św. Wacława, męczennika
– Spotkanie dla rodziców dzieci klas III przygotowujących się do I Komunii świętej  odbędzie się we wtorek 24 września o godz. 19:00 w kościele.
– W najbliższy piątek 27 września o godz. 8:00 zostanie odprawiona w naszym kościele Msza święta z okazji 70-lecia Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie z udziałem przedstawicieli władz uczelnianych oraz przedstawicieli studentów. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
– Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na spłatę ściany szklanej. Po przeliczeniu przez przedstawicieli Duszpasterskiej Rady Parafialnej zebrano  13.721 zł. 
– Dziś Dawid, alumn naszego seminarium kończy miesięczną praktykę duszpastersko-katechetyczną w naszej parafii. Dziękujemy serdecznie za posługę i życzymy obfitych łask Bożych w przygotowaniu się do przyjęcia święceń diakonatu.
– Chłopców z klas czwartych, piątych i szóstych, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w piątek o godzinie 17:00.
– Rodziców uczniów klas VI, VII i VIII prosimy o dopilnowanie czy dziecko zostało już zapisane na przygotowanie do bierzmowania. Uczniowie, którzy jeszcze nie są zapisani proszeni są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej w środę lub w czwartek w godzinach od 16:00 do 17:30. 
W piątek 27 września nasza parafia została zaproszona do Kaplicy Klasztornej w Łagiewnikach, na Mszę świętą o godz. 17:00. Udamy się tam autokarem – zapisy w zakrystii wyjazd o godz. 15:30 od kościoła.